Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány soha/alig kap...

Ha egy lány soha/alig kap anyai szeretetet kiskorában, akkor ettől nőgyűlölő lehet a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Csak terápiával gyógyítható az ilyen?

2021. okt. 5. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem inkább pótolni próbálja majd.
2021. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nwvyon keves anyai törődést és szeretetet kaptam, talán pont emiatt kettem kicsit fiúsabb.

Mindig a srácokkal lógtam, érdekelnek az autók, a "tipikus" férfimunkák, a testépítés stb.

A férfiakkal jobban is szót értek, jobban elvagyok a társaságukban.


Ugyan nőgyűlölő nem vagyok, de talán 1-2 lány ismerősöm van, akivel két szónál többet tudok váltani. A tobbi csaj csak nyávog, p1csásk0dik, a felesleges, unalmas hülyeségeikről tud csacsogni. Szóval inkább kerülöm őket...de hangsúlyozom, nem gyűlölök senkit.

2021. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*bocs az betűhibákért, nem vagyok nagy telefonon-írogatós típus ;D
2021. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyűlölő nem vagyok, viszont nem tudok közéjük beilleszkedni, szorongok, ha csak nők vesznek körül, de azt nem tudom, hogy azért van-e, mert nagyon rossz volt a kapcsolatom mindig is az anyámmal. Férfiak társaságában sokkal jobban érzem magam, csak azt hiszem (vagyis mások szerint) elég erős szexuális kisugárzásom van, így velük sem barátkozom, mert ők nem barátkozni akarnának velem. Emiatt elég zárkózott lettem felnőttként.
2021. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem szükségszerű. Nekem pl anyám volt az egyetlen nő az életemben, akiben soha nem csalódtam és aki nem viselkedett velem undorítóan. A nőket iskoláskorom óta gyűlölöm, 2 nó kivételével egyet sem bírok elviselni a közelemben. Folyamatosan csúfoltak, pletykáltak, fúrtak, szarkavartak, sutyorogva kuncogtak a hátam mögött, kibeszéltek, ki akartak kezdeni az aktuális párommal... Volt elég belőlük. Munkahelyen sem tapasztaltam többségüktől mást, szóval csak csöndben eltűröm azt a keveset, akivel feltétlenül együtt kell dolgoznom.


Apám egy szemét volt velem mindig is, a férfiakat mégsem utálom. Sőt.

2021. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám jó anya volt többnyire, mai napig is az. Mégse bírom a nőket, a munkahelyem 23 emberéből is én vagyok egyedül nő, nőkkel nem értek szót nagyon van 2 "öribarim" nő , na őket szeretem kb de ennyi. Apám alkesz, sose volt jó apa mégse utálom a férfiakat.
2021. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Az ilyen lányok azért nagyon hasznosak, mert általában szex által probálnak szeretethez jut, szóval bárhól, bárkivel szexelnek.
2021. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

7

Mellé. A lányok imádják egymást r*bancozni és sok ilyen toxikus szülő is csak arra volt képes, hogy a szexet démonizálta a gyerekének és megalázta azért is, ha szebb, nőiesebb ruhát vett fel. Bennem ez az egész inkább azt váltotta ki, hogy viszolyogjak a szextől és a szüzességet kössem össze a jósággal.

2021. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!