Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak homofób, rasszist...

Miért vannak homofób, rasszista, antiszemita, nőgyűlölő emberek ?

Figyelt kérdés

Nekik ez miért jó, hogy gyűlölködhetnek egyes társadalmi csoportok ellen ? Ettől boldogabbak lesznek ?


Egyébként azt figyeltem meg, ezek kéz a kézben járnak, akikre egyik igaz a felsoroltakból, nagy valószínűséggel a másik 3 is igaz lesz rá.


Gyakorin is sok ilyen gyűlölködő van sajnos.



2021. márc. 20. 11:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos, erre nem tudok választ adni. Az ilyen emberek egyszerűen nem normálisak, és nem is várható el tőlük, hogy azok legyenek. Meg kellene tapasztalniuk, hogy ők miket tesznek másokkal, és akkor talán felfognák.
2021. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
12%
A rasszistákkal nem értek egyet, a többi nem rám tartozik, néha én is voltam nőgyűlölő egy szakítás után mondjuk..mindennek megvan azért az oka.
2021. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
49%
Nem fejlődött ki az agyuk.
2021. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
59%
gyere borsodba és rájössz miért vannak "rasszisták"
2021. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
41%
Azért vannak, hogy legyen kit kritizálnod. Másképp megfogalmazva, ha te kritizálsz és megbélyegzel mást, boldogabb leszel? Mivel pont ugyanazt csinálod mint akiket kritizálsz, csak a te szemszögedből ez teljesen normális.
2021. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
33%
Amiért vannak keresztény-, és férfigyűlölők is.
2021. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
61%
5-ös, csak mondjuk neki van is rá oka, nem úgy mint, a rasszista nőgyűlölőknek, nem? Azok a négerek tettek ellened valamit? Vagy azok a nők, akiket lealacsonyítasz?
2021. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
A gyűlölködés a nem normális. Én a gyűlöletet ítélem el.
2021. márc. 20. 11:36
 9/62 anonim ***** válasza:
55%

"Egyébként azt figyeltem meg, ezek kéz a kézben járnak, akikre egyik igaz a felsoroltakból, nagy valószínűséggel a másik 3 is igaz lesz rá."


Ez így nem igaz, általánosítás.

2021. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
69%
8-as Onnantól kezdve ha valakit elítész, azt feltételezi hogy te sokkal jobb ember vagy a másiknál. Ezek a homofób és társai kérdések tulajdonképpen arról szólnak hogy morálisan a másik felé emeld önmagad.
2021. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!