Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon idegesit az hogy...

Nagyon idegesit az hogy reggel furdik a lakótársam az egyik. Erre mindig felkelek. Szóljak majd neki? Hogy mondjam meg ne bantóam?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 06:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Reggel 6kor fürdik
2021. okt. 6. 06:22
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért fürdik akkor? Én is akkor szoktam, mert akkor érek haza munkából. Máskor nem tudnék. Most jöttem ki a zuhany alól, hehe. Szóval van oka rá, hogy akkor fürdik, vagy megtehetné este is utánad?
2021. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

én is akkor fürdök.

használj füldugót, vagy aludj tovább. ha nem tudsz, akkor nem vagy álmos

2021. okt. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Pusztán "csak" fürdik, mert neki ez a bevált rutinja, vagy csapkodja az ajtót is közben, hangoskodik, zörög indokolatlanul?
2021. okt. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neha csapkodja. Suliba jár nemértem miért reggel fürdik.
2021. okt. 6. 06:57
 6/10 anonim ***** válasza:
98%

Ehhez szokott hozzá otthon, tisztán/frissen akar kilépni az ajtón.

A fürdés miatt nem igazán szólhatsz, de megkérheted, hogy ne zörögjön, csörömpöljön, csapkodjon, mert te még aludnál egy kicsit.

2021. okt. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Elég undorító ember lehet, ha retkesen fekszik le aludni... Na mindegy, ha nem kifejezetten indokolt, hogy akkor csinálja, akkor kérd meg. Senki sem hal bele abba, ha nem akkor randalírozik, mikor más alszik.
2021. okt. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Én reggel is szoktam, jó érzés tisztán lenni, no meg jobban fel is kelsz tőle. Megkérheted hogy legyen kicsit csendesebb, de én a helyzetében biztos nem változtatnék a rutinomon, mert te nem tudsz aludni reggel..
2021. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Inkább a másik idegesítő. Az olyan gyorsan megy mindenhova kapkodós csapkodja az ajtót. Ha én betudom zárni az ajtót meg a tesója is csendesen akkor ő meg miért nem? Elegge idegesit már jó még nem dolgozok de ahhhj jó kecó abbann reménykedek vége a sulinak elmennekxd
2021. okt. 6. 07:53
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Nincs baj a reggeli fürdéssel, van hogy én is akkor szoktam, mert hiába zuhanyzok este éjjel beizzadok és reggel is szükségét érzem. Annyit mondj neki, hogy szeretnéd, ha reggel halkabban készülődne.
2021. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!