Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg lehet ennyire fázni?...

Tényleg lehet ennyire fázni? Értem, hogy én fázik, de már negyven (40) gyertyát gyújtott a szobájában!

Figyelt kérdés
Mindig úgy volt, hogy ekkor még nem használjuk a konvektort, mert annyira nincs hideg. Mi ketten anyuval nem vagyunk annyira fázósak, de a húgom igen. A húgom évszaktól függően, imádja az illatgyetyákat, a kínaiban pedig olcsón tud szerezni, így tele az egyik fiókja. Azonban ma, tíz percre bementem hozzá, mert nem találtam valamimet, és ő hátha látta, és azt látom, hogy a szobájában vagy negyven gyertya ég, miközben ő pokrócba bugyolálva, instant levest eszik a gép előtt. Kérdeztem, hogy tényleg ennyire fázik? Erre visszakérdezett, miközben körülnézett, hogy "szerinted?" Egyáltalán fog hatni, hogy ennyit gyújtott, vagy nem lesz melegebb a szobájában? Attól nem félek, hogy felgyújtja a lakást, biztonságos helyekre rakta, csak mégis... mintha a szobájából kripta, ravatalozó, vagy valami ilyesmi lett.
2021. okt. 7. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a gyertyákat, nem kell ennyire befosni.
2021. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem láttam még olyan egyént aki gyertyával "fűtött be". Szerintem ez már flúgos.
2021. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem is attól fo*ok be, hogy szereti. Én magam, és anya is gyertyákat adunk neki javarészt, csak nem azokat a kis 200 ft-s szirsz*rokat, hanem normálisat.
2021. okt. 7. 19:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Ha így fázik, akkor nem kéne ilyen smucignak lenni és kéne fűteni. Nem még ő a hülye.
2021. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Veszelyesen eltek. Ha nem uvegasztalon egeti oket tagas helyen, nem hangzik jol. Szen-dioxidot csinal, meleget lakastuz elmaradasa eseten nem.
2021. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. A gyertyának gyenge a hője.

2. A kandallóval vagy hasonlókkal ellentétben az égés során képződő gázok nem kerülnek elvezetésre.

2021. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha fázik, akkor fűtsetek be rá. Jézusom. Ő komolyan didereg, ti meg lexarjátok. :D
2021. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

40 illatgyertya. Képzelem azt a már egyáltalán nem kellemes, tömény, fojtó szagot a szobájában.

Juj.

2021. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
hogy nem lehet befűteni ilyen időben?
2021. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Leghamarabb október végefelé szoktunk elkezdeni fűteni.
2021. okt. 7. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!