Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Negyven fölöttiek, akik nem...

Negyven fölöttiek, akik nem vállaltak gyereket, milyen az életetek, hogy telnek a napjaitok? Boldogok vagytok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
40 felett, ha van párkapcsolata az embernek, olyan 60-ig még elmegy a szekér. Onnan lesz egyre gázabb.
2021. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
1-es:Miért?
2021. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Öregedés-eü gondok, nyugdíj-élettér beszűkül, a korosztályos ismerősi kör kihal vagy unokázik.
2021. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Nos igen, igaza van a 3. válaszolónak. Én is gondoltam arra, ha nem lesz gyerekem, márpedig egyre jobban hajlok affelé, hogy nem vállalok, akkor alighanem öreg koromba egyedül maradok :/ Dilis macskás, kutyás leszek. Oké, az se garancia semmire, ha gyerekem lesz, akkor rendszeresen látogat és ápol, de csak azért nem vállalok, hogy legyen aki kitörli a valagam.
2021. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Elvagyunk, jól vagyunk.
2021. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

39 vagyok, totál egyedül élek. Eddig csak 1× gondolkodtam, hogy milyen lenne az, ha kölyköm lenne, vagy párom? A gyerek jobb, hogy nincs.

Élek, mindennap dolgozok, sok a szabadidőm, várom a halált. (F)

2021. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Miért, van rá garancia, hogy a gyereketek majd akár csak egy országban is él veletek?


Nincs, akkor? Én sem élek Mo-n, és nem is tervezek hazaköltözni, szóval ebben az esetben "nem nyitom rá" apámra az ajtót hetente. Ahogyan unokabátyámék és USA-ban élő unokanővéremék sem.


Köszi, inkább gyerek nélkül, utazgatunk, ismerkedünk új kultúrákkal, emberekkel, és nem kell egy kölyökhöz alkalmazkodni 0-24.

2021. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább lelkiismeret furdalásom van, és sajnálom azokat, akik a gyerekükkel szenvednek, mi meg boldogan gondtalanul élünk közben.
2021. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem nem vállaltunk, hanem nem jött.

Szabadon, gondtalanul. Legalábbis a gyerkőccel járó gondokkal-minden pénzbe kerül, legyen mindig főtt étel meg ilyesmi-gondokkal kevesebben.

De nem mondanám, hogy a gyerekesek kötöttebbek vagy több gondjuk lenne. Ahogy elnézem a környezetemben a párokat, csak azoknál látszik a gyerekkel járó ilyesmi probléma, akik azt csinálnak belőle. Nagyon sokan ugyan úgy eljárnak szórakozni, összejárnak barátokkal mint gyerek nélkül tették.

2021. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Dehat tenyleg nem akartunk. Es a gyerek nem idotoltesi elem.
2021. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!