Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az, hogy 11-12 éves koromig...

Az, hogy 11-12 éves koromig hangadó típusú gyerek voltam, utána meg háttérbe szorultam az teljes mértékben a blackpill miatt van?

Figyelt kérdés
Vagyis 11-12 éves korig tart úgymond az embereknek az "ártatlansági” kor, utána már kezdenek az érdekek és elferdült értékek belopakodni az életükbe és onnan kezdve már a gyerekek is külső alapján döntik el ki az erős és ki a gyenge, ki a népszerű meg ki a lúzer. Míg előtte még egyenrangú játszótárs mindenki, utána a kegyetlen evolúciós és természetes szelekciós törvények veszik át az irányítást?
2021. okt. 9. 10:26
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

4


Egyébként ha nagyon szeretnéd tudni, az incelek nem légből kapott teóriákat terjesztenek, hanem az elméletük mögött tudományos kutatások is vannak. Tudósok, kutatók találmányait, megfigyeléseit használva alkották meg az elméletüket. Ha beleolvastál volna az incel wikibe akkor kicsit informáltabb lennél és talán tudnál hasznos hozzászólásokat is írni, esetleg valamivel megcáfolni ezen tudományosan alátámasztott elméletek valamelyikét. De az ítélkezés sokkal könnyebb út.

2021. okt. 9. 15:26
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy valaminek tudományos háttere van még lehet tudománytalan. A náci ideológia mögött is volt "tudományos" háttér, mert a saját embereiket rakták be mindenhova.
2021. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

4


Illetve ha nem vagy segghülye akkor megfigyeléseket is tudsz tenni, például valahol sorban állás közben, figyeled az eladó /kasszás reakcióit az előtted állókkal szemben, hogy külső adottságoktól függően hogyan változik a viselkedése, és majd a veled szemben tanúsított viselkedés mennyiben tér esetleg jobb megjelenésű emberek felé tanúsítottaktól. csak hajlandóság kell és gyorsan visszaigazolást nyersz.

2021. okt. 9. 15:29
 14/32 anonim ***** válasza:
79%
egoista incel lolz szánalmas vagy
2021. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan viselkedett veled a kasszás? xD Ez már szerintem troll terület.
2021. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

15


Szemkontaktus, szívélyesség, hanglejtés, testbeszéd mind mind más. És nem csak velem. Megfigyeltem rengeteg ilyen szitut már, nagyban függ a vásárló megjelenésétől, hogy mennyire kedvesek, segítőkészek.

2021. okt. 9. 15:49
 17/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha csúnya vagy, a kasszás Erzsi nem fog szépen nézni rád és kedvesen elköszönni, ilyen egyszerű. Most menj és csináld a szegény csúnya ember-elfoglaltságodat.
2021. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%

Ez itt a természettudományok rovat, ami azt jelenti, hogy itt nincs keresnivalója az incel témának.


Itt fizikáról, biológiáról, stb. van szó.


Ahogyan a 6 napos teremtésről szóló prédikáció sem való ide, úgy az incel téma sem!

2021. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Tevenyereggyarto ***** válasza:
93%

Ha a sok incel pics@gásra elpazarolt időt és energiát önmagad fejlesztésére fordítanád akkor máris nem lennél incel. Te lehetnél a következő Tomkrúz.

Amúgy meg mit akarsz mindezzel elérni (gondolom a legtöbb incel-blackpill kérdés a tied)? Ezzel előrébb nem jutsz, nem fog az állam alanyi jogon postán barátnőt küldeni meg még mit tudom én mit szeretnétek. Ha meg ez neked így jó akkor ne azzal töltsd a napjaid ,hogy másnak rosszá teszed.

2021. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

19


Nyilván nem jó, csak már türhetetlen, ahogy a többségi társadalom viszonyul az incelekhez, incel kérdéshez.


Nyilvánvaló, hogy van egy szociális probléma, egy rétege a társadalomnak amely elégedetlen, boldogtalan, feszült és még egy lapáttal rátesznek a fájdalomra a gúnyolódással és megbélyegzéssel.


Nem akarunk mást mint, hogy a blackpill hivatalos legyen, ne legyenek a társadalomban marginalizálva, kigúnyolva.


Legyen hivatalos, hogy a hosszú szeretet és szex mentes élet nagyon káros a fizikai és mentális egészségre, legyen engedélyezve a prostitúció és az incelek heti kétszer elmehessenek államilag támogatva 1-2 órát hozzájuk.


Nem hiszem olyan megvalósíthatatlan kérelem ez.

2021. okt. 9. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!