Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan szólogatnak be azért,...

Sokan szólogatnak be azért, mert "túl csendesek" vagytok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 01:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszerint kapom a megjegyzéseket miatta, anyósomtól kezdve a munkahelyemig bezárólag, ahol néhányan emiatt nem kedvelnek. Holott minden munkámat megcsinálom, semmit nem hagyok másra, sőt még be is segítek másnak, ha lehet előre dolgozom. Ehhez képest a lusta, de nagydumás kollégámat mindenki kedveli, pedig rengeteget kell utána dolgozni.
2021. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Jaja, mintha baj lenne, hogy olyan vagy, amilyen...

Meg amikor elkezdenek parodizálni, hogy milyen vagy kívülről nézve...

Meg amikor mondják, hogy "majd itt nálunk megváltozol", mintha meg kéne változni...mert csak az a jó, amilyenek ők

Én is ismerem ezt a gúnyos poénkodást

Bezzeg, ha mi mondanánk, hogy "ti meg túl hangosak vagytok, végezzétek inkább a dolgotokat, minthogy baromságokat hordjatok össze", akkor mit kapnánk?

Sosem értettem, mások számára miért baj, ha valaki csendes.. miért nehéz elfogadni, hogy nem vagyunk egyformák és nem is kell annak lenni

2021. okt. 12. 10:10
 13/21 anonim ***** válasza:

8-as vagyook

Most kicsit beszélek,de így is népi edény cserepek pár ember*

2021. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Régebben megjegyezték, de megjegyzem, ez mindig olyan társaság volt, ahol amúgy nem éreztem jól magam, mert egyébként meg jó és érdekes társaságban és is tudok ám nagyon pofázni, ha nem pofázok, az okkal történik és ezért nem tudok én ezzel az információközléssel nagyon tudok mit kezdeni, mert igen, csendes vagyok, okkal, és amúgy meg nincs mit mondanom neked.


Sosem értettem, hogy tudod, szoktak ilyen cikkek meg blog posztok lenni, hogy "hogyan legyünk társasági lények" meg "hogyan legyünk extrovertáltabbak" "hogyan tartsuk fent a beszélgetés fonalát" de basszus, azt miért nem akarják senkinek megtanítani, hogy hogyan kell néha kussban maradni, mert szerintem az is nagyon sok emberre ráférne.

2021. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszólogatás kevésszer volt, inkább megjegyezték, hogy "milyen csendes vagyok!". Utoljára egyik egyetemi tanáromtól kaptam meg ezt a mondatot, pár napja.
2021. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is sokkal szebb lenne a világ, ha csendesebb lenne, inkább nekik kéne változtatniuk
2021. okt. 12. 23:14
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak el kellene fogadnunk egymást olyannak, amilyenek vagyunk. Senki nem lesz rosszabb ember attól, hogy csendesebb vagy épp beszédesebb természetű.
2021. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy beszélnek... az a nem mindegy, hogy mit mondanak, és itt szoktak lenni a problémák
2021. okt. 13. 22:41
 19/21 anonim ***** válasza:
Engem is mindig piszkáltak általánosban...(később már vmivel kevesebbet, de akkor is előfordult, hogy : haladjál már!) Pl. emlékszem, épp sétalgattam az udvaron elgondolkozva, aztán kedves osztálytársam csak úgy minden szó nélkül fellökött. Sosem tudtam beilleszkedni sem általánosba, sem a gimibe. Valahogy kívülállónak éreztem magam.
2021. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A gimiben meg osztálykirándulásnál a tanárokkal aludtam, mert nagyba ment a klikkesedés, én meg nem tartoztam egyikbe sem. Az egyetemen hálajóistennek már normális volt mindenki.
2021. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!