Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselkedhet így valaki?...

Hogyan viselkedhet így valaki? Ez nem olyannak néz ki, amit idővel kinő.

Figyelt kérdés

Szakmai iskola után járunk, 2 éves érettségi, tehát nem tizenéves kisgyerekek ülnek a padban. Kb minden mondatában szerepel a bmeg, de más trágár szó is, csak úgy, akár ideges, akár nem. A tanárnak szóló mondatába is simán beleviszi, de akkor úgy, hogy "ba**za meg", aztán a mondat, mindezt hatalmas vigyorral az arcán. Angolul kiválóan tud, a maga érdeklődésében egész sok dolgot tud, szóval annyira hülye mégsem lehet. Én nagyon türelmes ember vagyok, de egyre jobban kivagyok, hogy heti 5x 7-8 órában ezt a rengeteg szitkot és baromságot kell hallgatnom, amit ő nem elejt, hanem zúdít. Nem veszi észre, mekkora bunkó. Szerencsére én elvagyok magamban, de hallgatni is fáj, és ki akarom tekerni a nyakát, csak hallgasson már el. Ilyennel nem találkoztam még, pedig nem 1-2 olyan személlyel volt dolgom, aki imádattal használt nem túl szép szavakat.


Ilyen emberből mi lesz? Őszintén kíváncsi vagyok, ugyanis az osztály is kinézi belőle, hogy az érettségin is bevág egy-két b+et. Ha pedig ott bevág, mert észre se veszi, eszerint állásinterjún is megteszi. Nem aggódás, csupán kíváncsiság, mert ez nem úgy néz ki, mint a többieknél, akiken érződik meg látszik, hogy kinövik.


2021. okt. 13. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyenekre szokták mondani, hogy nála a bmeg mondatvégi írásjel.

Vagy hogy vessző helyett is bammeget használ.

Esetleg hogy biztos a középső neve is B...meg. (egyszer felírtam így egy munkatársam nevét a fali létszámra :D "Kovacs B@zmeg Géza"

De nem vette a lapot.


Ha már nagyon zavar, kérdezd meg tőle, hogy tourette szindrómás-e.


Nekem is van egy (sajnos) kollégám, aki 3 szót használ felváltva: fszom, gci, úúúristeeeen.

És ennyi a szókincse. Viccen kívül.

Mindegy, hogy ideges-e, vagy éppen ebédelünk. Kanalazza a levest, egyszercsak megszólal: "fszom gci, de meleg ez a leves".

Eszi a másodikat, erre minden ok nélkül: "úúristen!"

Mi meg nézünk, hogy most mi van.


Nekik biztos ezt tanította otthon az anyjuk.

2021. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Az hogy tud angolul még nem jelenti azt hogy penge mindenben.


Igénytelenség jele. Akarva akaratlanul a tanára lefelé fogja osztályozni.


Igen ez nem a vessző és nem is mondat végi írás jel, de még csak nem is a kultúrát jelenti hanem annak hiányát...


Én kimostam szappannal a fiam száját mikor oviból hazafelé egyik nap rákezdett. Új csoporttárs érkezett, nem is egy, egy halom svéd cserediák.

Nem bírta abba hagyni, Egy 4 évestől a f@szom, meg g*ci, és társai egészen máshogy hangzanak. Hiába mondtam hogy hagyd abba ezt. Vacsoránál is nyomta tovább. B@szameg leesett a kanál. Megfogtam a kezét irány a fürdő szoba, és mondom akkor kimossuk azt a sok mocskot, szappanos kézzel. Nem örült neki, de máig emlékszik rá. Többet nem beszélt csúnyán.

2021. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy "intelligens", de kulturált ember így akkor sem viselkedik. Az önkontroll maximális hiánya jellemző ezekre az emberekre, és ha lehet, kerülöm a társaságukat, vagy rájuk szólok, hogy legalább előttem próbálják visszafogni magukat. Lehetséges, hogy nem nevelték meg kiskorában, vagy elképesztően igénytelen. Szólj rá!
2021. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!