Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet zavarban? Miért...

Miért lehet zavarban? Miért viselkedhet így? Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és van egy 21 éves.fiú aki tetszik... a bátyámmal jóban van és igazából az egész család kedveli őt. Amikor nálunk van és úgyadódik hogy kettesben vagyunk akkor mindig zavarban van és frusztrálva érezheti magát vagyis nekem nagyon úgy tűnik ( piszkálja a telfonját, néz mindenhová csak rám nem) de amúgy jól elbeszélgetünk meg úgy érzem hogy kedvel engem és szívesen beszél velem. Amikor ott van apum meg tesóm akkor alig néz rám sőt rám sem néz, de viszont ha pl tesóm elmegy pisilni apa meg még dolgozik akkor már simán rám néz többször is hiába hogy pl ott van anyum . De amint visszatér tesóm akkor már nem is néz rám. Ezekből úgy gondolom ( persze lehet hogy rosszul gondolom) hogy tetszek neki, viszont nem mer felém közeledni tesóm miatt mert fél hogy tesóm leállítaná vagy ilyesmi.

Lehet hogy teljesen rosszul gondolom ezt az egészet.



2018. ápr. 16. 16:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Jól gondolhatom egyáltalán?.
2018. ápr. 16. 16:41
 2/4 anonim ***** válasza:

persze, a haverok hugai mindig ilyen tabu temák általában

de persze csak egy kis ideig

pl volt 2 osztálytársam 2srác is igy volt, az egyik összejött a másik hugával azóta el is vette; nekik jól jött ki

de ha mondjuk szet megy egy ilyen pár és nem szépen, akkor az elég problémás lehet a késöbbiekben

probáljátok meg szerintem, hát ha nektek is jól összejön és együtt maradtok

2018. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, a leírtak alapján, nem gondolod rosszul, alighanem vonzódik hozzád, csak tart tőle, hogy a bátyád,vagy apád, hogyan "fogadná" a dolgot.
2018. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek ezen tudnék valahogy változtatni hogy ne legyen előttem ennyire zavarban? Vagy mit kellene tennem?
2018. ápr. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!