Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi sok srác azt,...

Miért hiszi sok srác azt, hogy azért mert válaszolok normális módon az üzeneteikre, akkor máris akarok tőlük valamit?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, közösségi oldalakon, de itt is, hozzá szólok valamihez, rám ír egy random srác, válaszolok neki, váltunk pár levelet és rögtön azt hiszi, hogy én ezt ismerkedési szándékkal teszem, akkor is, ha már az elején leszögezem, hogy nem keresek de párt, se barátot.... Úgy tűnik tudomasul vette, aztán mégse. Pedig alapvetően én szívesen válaszolok bárki üzenetére bárhol, amíg azt normálisan teszi...
2021. okt. 16. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek ki vannak éhezve valószínűleg a kedves szóra és jólesik nekik és reménykednek.
2021. okt. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert sokan vannak, akiknek nincs kapcsolata a külvilággal normális! Így mindjárt azt hiszik hogy Neked is, csak rájuk van szükséged! Ahogy az 1#es is írta a kedves szavakból mindjárt azt szűrik le hogy, szimpatikussak Neked és örülnek hogy valaki szóba áll velük!
2021. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt a gyakorin nagyon sok otthonülős, önbizalomhiányos srác van, akiknek még sose volt barátnője, és ezért folyton reménykednek, nyomulnak, próbálkoznak. (Természetesen csak neten ilyenek, élőben hozzá se mernek szólni a lányokhoz.)
2021. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Aztán figyeld meg, hamarosan ki fognak írni egy rinyálós kérdést, amiben ilyenek lesznek:

"Nem tudom, miért elutasító, én nem bántottam meg semmivel."

"Legalább mondaná meg nyíltan, ha valami baja van velem."

"Csak azért volt velem kedves, hogy utána magamra hagyhasson."

"Azt hittem, életemben először igaz barátot találtam, de megint csalódnom kellett."

"Én mindenkitől csak a rosszat kapom, pedig a légynek sem ártottam soha."

Az a baj ezekkel a magányos, önbizalomhiányos figurákkal, hogy nem fogják fel azt, hogy sok ember azért kedves és barátságos, mert ilyen az alaptermészete, nem azért, mert bármi többet akar.

2021. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Sokan rárepülnek arra, aki nőként ír ki kérdést.

Én volt hogy egyszer ki sem írtam a nemet és máris kaptam férfi létemre valakitől egy nyomulós üzenetet, olyantól, aki sokmindenkire írkált akkoriban.

2021. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert nyomorékok, és úgy vannak vele hogy a nő nem az nem valódi nem.
2021. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

#4:

Az még szomorúbb, hogy amiket felsoroltál, azokból lesznek aztán az incelek.

2021. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert egy nagy lúzerek, akiknek már arra majdnem szétdurran a farka, ha egy nő annyit ír nekik, hogy szia. Akkora selejtek, hogy elkéne őket zárni, azt még a nőket szidják hogy milyenek... Hát akkor ezek?
2021. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem el kellene fogadnod, hogy ha baratot nem akarsz,akkor ne ismerkedj. Ebben a szazadban mar ilyen. Online ismerkedes megy ezerrel
2021. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!