Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha 28 évesen még a...

Normális, ha 28 évesen még a szülői házban élek, sose költöztem sehová, akkor félek attól, hogy valamikor odébb kell majd állnom?

Figyelt kérdés
Párom nincs, sosem volt. Így család is valószínűtlen, hogy lesz. A ház egy embernek túl nagy. Kollégista se voltam sose, csak nyaraltam párszor egyedül. Illetve nem keresek elég jól, hogy több testvéremet ki tudjam vásárolni. Egy kicsit úgy érzem, hogy besüppedtem, de nagyon nehéz lenne a váltás. 28/F

2021. szept. 28. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Most leirtad szepen hogy mit miert nem lehet meglepni. Nagyszeru. Ha befejezted az onsajnalatot elkezdhetsz kidolgozni egy tervet a tovabblepeshez.
2021. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy feltétlenül el akarok költözni az előtt innen, mielőtt feltétlenül muszáj, addig esetleg egy a saját igényeimnek megfelelő lakásra össze tudok spórolni.
2021. szept. 28. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Úgy hallatszik ideje belépni az incel mozgalomba.
2021. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 eznemlényeges ***** válasza:
88%

El kellene kezdeni összeszedni magadat. Az elköltözés egy jó kezdőpont lenne, hogy kiszakadnál a jelenlegi dolgokból. Normális stílust összehozni, egy kicsi önbizalmat keresni magadban aztán meg eljárni 1-2 koncertre, buliba. Nyitni a többi ember felé, akár csak haverkodni, csajjal beszélni, udvarolni, aztán szépen lassan jönnek majd a dolgok magától. Elkezdeni a nehéz dolog.

Hajrá, sok kitartást.

2021. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem utálom én a nőket, sőt sokkal kedvesen el tudok beszélgetni. Csak nem engem választanak, ha párkapcsolatról lenne szó.
2021. szept. 28. 13:28
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Önsajnálat addig jó ameddig fel nem térképezed hogy valójában mi is a gond. Aztán ha szeretnél kiutat akkor ne azt keresd mit miért nem lehet. Mindenre tudok ezer kifogást itt helyben akkor is ha azt se tudom mire kell keresni.

Ezzel azt akarom mondani hogy ha a megoldást keresed akkor meg fogod találni, ha a kifogást akkor azt fogod megtalálni. Kifogás előnye hogy nem kell csinálni semmit, hátránya hogy nem is lesz semmi.


Ha meg tudod fogalmazni mi a gond akkor tudsz megoldást keresni rá.


Ha lakhatási problémádat szeretnéd megoldani akkor azt kell megnézni mik lehetnek a kiutak. Vagy ha arra szeretnél megoldást hogy ha menni kell akkor legyen hova akkor meg azt.

Nincs nagy csoda ez ügyben. 3 megoldás van ami igazából kettő csak az egyik kétféle képen. Első és második hogy bérelsz valamit. Egyedül vagy többen. Harmadik hogy veszel valamit.

Anyagi oldalát neked kell látnod mi fér bele mi nem.

Nem értem miért kéne kivásárolni a testvéreidet. Ott lakhatsz, te is tulajdonos leszel ha úgy alakul. Lakhattok egy házban ahogy eddig.


Párod nincs és nem is volt. Zsír. El kell dönteni mit akarsz. Szeretnéd hogy legyen párod vagy nem. Ha nem akkor problem solved, ha igen akkor azért tenni kéne. Ismerkedni kell megtanulni. Nem lehetetlen művelet csak elkezdeni nehéz. Nők jófejek és nem akadnak ki azon ha bénázol. Ha igen akkor azt a nőt meg amúgy is jobb ha elkerülöd.


Viszatérve az anyagi oldalára. Ha többet akarsz keresni azért megint tenni kell. Megnézni helyben ahol vagy ezt mivel lehet elérni. Ha nem lehet, akkor közép távon lépni kell. Így vagy úgy valószínűleg képezni kell magadat. Ha fingod nincs mit mihez hogyan vagy ötleted sincs akkor nyelvet kell tanulni. Tömmény szopás így van, de jobb mint 4x en túl elkezdeni egy új nyelvet. Minden apró lépéssel előrébb vagy. Aztán 1-2 év után beírhatod VC be hogy A2-B1 nyelvtudásod van x nyelvből. HA már van egy akkor jöhet a következő. Soha nem tudhatod mikor hol lesz rá szükség.


Be vagy punnyadva, azt se tudod mit kezdj magaddal? Keress külföldön munkát. Lehetőségek az asztalon hevernek. Neked kell mixelni nem sajnálkozni.


Dumálni könnyű, biztos én is csak dumálok. Gondold ezt és keress újabb kifogást vagy kezdj valamit az életeddel.

2021. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Öcséim kivásárlását úgy értem, hogy ők továbbálltak innen, és anya halála után jogosan kérnék majd a részüket az örökségből.
2021. szept. 28. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ez megegyezés kérdése. Ha nem adjátok el, de te meg ott lakhatsz akkor marad a tulajdonrészük.

Ha nem kell hiteltörlesztésbe nekik a pénz, akkor jobban járnak ha ingatlanban marad mintha bankba tennék.

Nem marad lakatlan a lakás.

2021. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, normális. Előbb-utóbb viszont ki kell lépni a komfortzónádból.
2021. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy félsz. Az nem, hogy emiatt nem teszel semmit.
2021. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!