Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha halálos betegek lennétek,...

Ha halálos betegek lennétek, ti elmondanátok a családtagoknak, kollégáknak?

Figyelt kérdés
Annyit gondolkodom ezen, hála Istennek, semmi alapja sincs. Úgy vagyok vele, hogy nem is tudom, hogy én megosztanám-e bárkivel is, vagy sem. Egy pont után, ha olyan komoly lenne a betegség, nyilván letagadhatatlan lenne. De ameddig lehet titkolni, inkább titkolnám, ne erról szóljanak a mindennapok, vagy a kapcsolatok ne emiatt javuljanak meg. Viszont ha nem említem, lehet hogy nem jutok olyan hasznos információhoz, amitől pl. meggyógyulhatnék.
2021. okt. 17. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem mondanám el, legfeljebb a legeslegközelebb álló embereknek, családtagoknak, barátoknak (kb. 1-3), munkatársnak csak akkor, ha olyan munkám van, amit együtt végzünk, és egy idő után tudniuk kéne, hogy nem tudok majd közreműködni benne. Egyébként próbálnám titkolni, kell le is tagadnám, úgy jelennék meg, hogy a legkevésbé látszódjon, ha meg már letagadhatatlan lenne, akkor inkább nem mennék emberek közé, valami mást találnék ki miért nem lát senki. Akkor vallanám be amikor már nagyon a végét járom, mondjuk 1 héttel a halálom előtt, mert nem szeretném látni senkinek a szánalmát, meg hogy emiatt bárki másképp tekintsem rám.

Egyébként remélem nem kell soha ilyen helyzetbe kerülnöm.

2021. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem titkolnám.
2021. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Girlll3 ***** válasza:
Én nem titkolnám. Család tudná meg elsőként. Utána a munkatársak és addig dolgozmék, amíg menne, utána mindenkitől elbúvsúznék, aki nekem fontos volt ebben a 30 évben, amit eddig itt töltöttem.
2021. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kollégának minek?
2021. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondom, nem titkolnám, ráadásul (túl)közvetlen vagyok és szeretek magamról mesélni.

Viszont egy ilyen helyzetben lehet, hogy teljesen másképp viselkednék élesben, mint ahogy azt előre gondolnám.

2021. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!