Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzi más is úgy, hogy rosszabb...

Érzi más is úgy, hogy rosszabb olyan családtagokkal összezárva élni akikkel nem jövünk ki jól mint rettegni a vírustól?

Figyelt kérdés
Ami nem működik-nem működött az a jövőben sem fog.Önmagatòl nem javul meg,ahol nincs minőségi kommunikáció,csak hétköznapi dolgokról lehet beszélgetni,nem vagyunk egy hullámhosszon, nem volt meg egymás megértése,támogatása,sosem hittek benned az is egy büntetés.Szūlő gyerek kapcsolatra gondoltam de gondolom más kaocsolatokban is jelen van ez.

2020. márc. 23. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem se túl fényes a kapcsolatom a szüleimmel, az utóbbi időben kifejezetten kezdünk egymás agyára menni DE senki se kötelez, hogy egész nap őket bámuld, eleve ha azt akarod, hogy jobb legyen a kapcsolatotok akkor ez kétirányú utca és talán ha már elég okos vagy, hogy lásd a problémákat akkor ahhoz is lehetne eszed, hogy ezeken próbálj meg javítani. Vagy ha ez nem megy akkor költözz el.
2020. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudom javítani azon ami más része...költözés igen, csak nem per pillanat
2020. márc. 23. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet van nálunk is....25/N
2020. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as te miért érzed így?
2020. márc. 25. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
0 kommunikáció.. vagy nagyon minimális, meg a negativitás. 3-ás voltam.
2020. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ismerős a helyzet a legalapvetőbb dolgokról megy a kommunikáció másról nem is lehet beszélni és ez más dolgokkal ia kombinációban áll...a témák kivel mi történt az ismerősök közül nem érdekel a kérdésre mi újság nem tudok mit válaszolni mert sose alakult ki a kommunikáció régen mindig meg nem értést,éérdektelenségét tapasztaltam
2020. márc. 27. 06:44
 7/9 anonim ***** válasza:

“kérdésre mi újság nem tudok mit válaszolni mert sose alakult ki a kommunikáció régen mindig meg nem értést,éérdektelenségét tapasztaltam“


Sajnos ezzel is egyet tudok érteni, viszont én már nem is szeretnék ezen változtatni... igyekszem minél előbb elköltözni, de ez a mostani helyzet még inkább megnehezíti ezt is..

2020. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen változtatni már én sem...és mások is akik ilyen helyzetben vannak ugyanezt mondják
2020. márc. 30. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek én mesélek erről a helyzetről értetlenül áll elé hogy miért lehetséges ez?! De ezt csak az értheti akinek ilyen a kapcsolata a család tagokkal..🤷🏽‍♀️
2020. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!