Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiaknál ez miért még...

Férfiaknál ez miért még mindig divat?

Figyelt kérdés

Meg kérdeztem egy 34éves pasit hogy miért szingli még mindig mi a baj?


Amúgy őt, bátyám álltal ismerem, szóval felszínesen ismerem, és mível régen beszélgettünk rám írt facen hogy mizu velem, így indult a beszélgetés köztünk.


Erre azzal jött hogy mert sok a pénz éhes nő, és neki olyan nő kell akik önmagáért szereti őt.


Erre meg írtam neki, hogyha nem a sovány,mű nőkre irogatna rá akik a fél fizetésüket a külsejükre költik, mert nyílván ők nem az egyszerű pasikat akarják maguk mellé akkor nem lenne ilyen baja. Erre tagadta hogy ő nem olyanokra ír rá persze, persze. És ezen vagy be sértödött vagy nem tudom de azóta nem írt vissza.


De nem értem a pasik miért nem a valódi dolgokat írják, miért jönnek ezzel a sablon közhelyes dologgal, hogy ők ezért nem találnak senkit mert a nők ilyenek, olyanok. Ez közhelyes, unalmas, és kereslet kínálat minek kajtatnak olyanok után akikről leri hogy olyan igényeik vannak amiket ő nem tud meg adni? Szóval abszurd értelmetlen és mátír dolog ez.


2021. okt. 18. 13:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%

Ez nem divat, valszeg leírta az igazat, és igen a legtöbb nő pénzéhes bő 99%-uk legalábbis egészen biztosan a pénzre hajt, de nő vagy ezt valahol neked is tudnod kell.


Elhiszem hogy a saját egód nem engedi beismerni, de attól még igaz.

2021. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%

Én azt vettem észre hogy kapcsolat arról szól hogy mit tudok adni a nőnek. Mindenféle programra vinni kell folyamatosan utazni stb.

Ez tényleg pénzről szól

2021. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Ezzel nem értek egyet, mert én sose voltam olyan aki azt nézze egy pasiban hogy költ-e rám vagy sem.

És nyílván én nem azokhoz a lányokhoz tartozok akik sokat költenek a külsejükre mert nem teszem.

Szóval azok a pasik akik olyan nők után futnak akik rengeteget költenek a külsejükre és feszt több oráig készülödnek meg érdemlik. Mert ha nem kell nekik egy szürke kis egér csaj, akik nem adnak magukra mert azokkal szóba se állnak észre se veszük őket akkor utána ne sírjanak hogy a pláza cicák mit tettek velük.

2021. okt. 18. 13:25
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
mert kifogásgyártásban igen magas szintre értek el. Az ilyen maradjon is egyedül..legalább kicsi az esély arra, hogy szaporodik.
2021. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
7%

#1

Anyád is az? :)

2021. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%
5-ös ha azt vesszük igen, ő is, pontosan úgy mint a tied. :)
2021. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Na nem kell személyeskedni.

Maradjunk a kérdés mellett és ne térjünk el, a tárgytól.

2021. okt. 18. 13:39
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

"Erre meg írtam neki, hogyha nem a sovány,mű nőkre irogatna rá akik a fél fizetésüket a külsejükre költik, mert nyílván ők nem az egyszerű pasikat akarják maguk mellé akkor nem lenne ilyen baja."


Te ismered azokat, akikre ő ráírt?

Ha nem, akkor ritka bunkó és sértő megjegyzés volt ez.


34 éves. Van valamilyen tapasztalata. Nyilván ez szubjektív, lehet, hogy erősen torzít, de ezt csak az mondhatja, aki végignézte vele azokat a lányokat.


Nézd, lehet, hogy te nem vagy pénzéhes, de nekem pl. kinyílna a bicska a zsebemben ettől a "mindenkinél mindent jobban tudok", "mindenkinek megmondom a tutit" stílustól. Úgyhogy (ha társat keresnék) téged pl. emiatt széles ívben elkerülnélek.

2021. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló, de azért azt te se hiheted hogy csak ilyenekkel lehet találkozni mert ez butaság.


És nem ismerem azokat a lányokat akiknél ő próbálkozott.

De ésszerüséget nézve kétlem ha egy szürke kis verébbel próbálkozott volna az is így viselkedett volna, csak ha magasan van egy léc, akkor esik bele egy pasi ilyen hibákba ha nincsenek hatalmas elvárások akkor kizártnak tartom eme rossz tapasztalatokat.


Mert nálam sem magasan van a léc hogy legyen egy selyem fiú kinézetű mert az egy kényeskedő piperköc pasi lenne akire nem tudnék férfiként tekinteni, nálam inkább a személyiségnél van fent a léc, hogy ne legyen buta, legyen mindenről véleménye, legyen humora, legyen házias ne egy lusta fetrengős pasi aki meg se akar mozdulni és akkor már baj nem lehet.

2021. okt. 18. 13:52
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

"Mindenféle programra vinni kell folyamatosan utazni stb."


De egyrészt, a nő fizeti a részét, másrészt te csak otthon ülnél a négy fal közt?

2021. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!