Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs telefonom, mit tegyek?

Nincs telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap egy learningapps-os feladatot fogunk készíteni órán, de nekem nincs telefonom, legalábbis érintőképernyős. Igazából napi használatra egy Nokia 6300, KaiOS van, mert Én inkább a számítógépet használom, semmi értelme nincs nekem egy komolyabb telefonra, a Messenger a Facebook-on keresztül megy, Youtube, Maps van rajta több nem kell. Ti mit csinálnátok?

2021. okt. 18. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha kötelező a feladat, akkor adjon a suli hozzá felszerelést.

Nem kötelező az okostelefon annak, aki nem szeretne magától egyet..

2021. okt. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Bocsi én voltam a hü.e . Még pár embernek nem volt telója , úgyhogy mindegy..
2021. okt. 19. 15:06
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
Na, a fenenagy digitális oktatás (okostábla, tabletek, laptopok az iskolában) akkor most hol vannak?
2021. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13-as. Nagyon sehol. A suliban fel sem ajánlották a karantén idején, pedig volt, még régebben, hogy kaptunk...
2021. okt. 19. 21:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!