Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzam fel hogy anyám...

Hogy dolgozzam fel hogy anyám nemsokára meghal?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz most.Nemtudom hogy fogom kibírni.Egész életembe soha nemvoltam ennyire padlón.Persze teszem amit tennem kell. De napról napra nehezebb lelkileg.

2021. okt. 18. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sehogyan sem lehet ezt.

én is átmentem rajta...végignéztem az egészet.

nekem az segített, hogy előtte 1 évvel született gyerekem, vinnem és képviselnem kellett a vállalkozásomat és ezek miatt nem engedhettem el magamat.

pedig mindent megadtam volna azért, hogy pár hónapig csak üljek nézzek magam elé és gyászoljak.

szerintem úgy előbb túl tudtam volna lenni rajta.

2021. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt sehogy sem lehet csak úgy feldolgozni (főleg ha szereted anyukád).

Ismerősömnek is meghalt az anyja fél éve és most lett teljesen depressziós.


Lefogyott vagy 10-20 kilót, mentálisan rottyon van stb....egyébként a legtöbb ember sajna ezen túl kell esnie, menj el azért pszichológushoz.

2021. okt. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Girlll3 ***** válasza:
Sehogy se lehet ezt feldolgozni. Nekem se ment. Nap nap után fáj, csak már kevésbé. Pszichológusra meg nincs pénzem.
2021. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az élet rendje. De ez a közhely nem vigasztal. Nagyon régen haltak meg a szüleim, még most is hiányoznak. De van gyermekem és ez enyhíti a fájdalmat.
2021. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!