Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy tesómnak minden sikerül, nekem meg semmi?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, öcsém 34. Nekem már több súlyos betegségem, műtétem volt, ő még náthás se volt soha. Neki sok szép párkapcsolata, nekem csak egy, de meghalt a barátnőm. Ő mindenben szerencsés, én mindenben szerencsétlen. Engem többször megloptak, ő viccből vesz 1 db sorsjegyet, rögtön nyer 3 milliót. Bekerült egy céghez, rögtön kinevezték. Én is bekerültem egy másikhoz, két hónap múlva megszűnt a cég. Biztos, hogy ugyanazok a szüleink, de tesóm mindenből a jót örökölte, kapta, én meg az összes szart.

Nem azt akarom, h neki is rossz legyen, hanem, h nekem is jó. De már tiszta depressziós vagyok ettől a helyzettől. Ja, ők Egyiptomba mennek nyaralni, én itthon senyvedek törött lábbal, de az egész életünk ilyen volt. Hogy lehet ezt elfogadni vagy feldolgozni?



#sors #Szerencse/szerencsétlenség
2021. jún. 27. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Első szabály: soha ne irigykedj senkire!
2021. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ne hasonlíts magad senkihez, abból hozd ki a maximumot, aki te vagy.
2021. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.nem irígykedek. Vagyis nem rosszindulatúan.

2.ugyan mit lehet kihozni egy rakás szarból? Nagyon igyekszek, de mégse sikerül semmi. Tesóm tüsszent egyet és arannyá válik.

2021. jún. 27. 10:31
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

irigykedés az irigykedés... mindegy hogy milyen indulatú.


foglalkozz a saját életeddel. Fektess bele több energiát és akkor sikerül.

2021. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne máshoz viszonyítsd magad , neki is van genny az életében és neked is jó dolgok csak erre nem figyelsz
2021. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Tuti neki meg azok a problémái ami neked nem. Nincs senkinek aranyélete. Még Mészárosnak se.
2021. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Én együttérzek veled biztos nem könnyű az élet nem igazságos. Az meg hogy ne irigykedj nagyon könnyű mondani. Teljesen természetes hogy irigy vagy rá. Ettől függetlenül próbálj a te életedre koncentrálni, sok sz@r összegyűlt nem könnyű, de lehetsz te is még boldog neked is jöhet szerencse ha úgy állsz hozzá. Ez pedig csak rajtad múlik.
2021. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó, köszi, zöldet kaptál, csak kár, hogy pont nem rajtam múlik. Én nagyon igyekszek, mégis mindig pechem van, megszívom, rosszkor vagyok rossz helyen,stb.
2021. jún. 28. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Jövőre szavazz a fideszre, ő meg az ellenzékre, és simán Neked fog bnejönni, nem neki.
2021. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!