Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen plusz van azokban az...

Milyen plusz van azokban az emberekben, akiket mindenki "szeret"?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek, akiket mindenki szerethető egyéniségnek tart és valahogy pár mondat után egyből lerí róluk, hogy ők jók és megbízhatóak. Mi van bennük, ami ilyen gyorsan szimpátiát kelt?
2021. okt. 19. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Van egy nagyon pozitív kisugárzásuk.

Ennél konkrétabban nemigen lehet egy ilyen kérdésre válaszolni, mert ezt embere válogatja, hogy mi mindenben nyilvánul meg. Öltözködésben, humoros jellemben, befogadó testbeszédben, stb.

2021. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nincs ilyen. Max.egy-egy közössegben szeretnek vkit, de nem mindenhol és nem mindenki.

Egyébként nyilván kedvesek, türelmesek, toleránsak.

2021. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Vannak szimpatikus külsejű emberek. Ehhez társul kellemes hang, bájos mosoly akkor nyerő. Hát még, ha közvetlen is.:)
2021. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a magabiztos kisugárzás, egészséges önbizalom és a reális önértékelés áll a dolog mögött.


(Én is megbízható ember vagyok, szerethető egyéniség. Mindenkinek csak jót akarok, soha egy rossz szavam vagy pillantásom nincs másra.

Viszont nem vagyok magabiztos, nincs az a tipikus "megnyerő nagymenő aurám, az önbizalmam annak a bizonyos békának a popója alatt van, emiatt senki nem kedvel, még verbálisan bántanak és meg is aláznak. Hiába teszek jót valakivel, másnap már egy "pofonnal" hálálja meg. )

2021. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Aki önmagával rendben van és határozott, nem mutat más képet önmagáról mint ami, annak a társaságában szeretnek lenni.
2021. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen embereknek az a "titkuk", hogy jó emberismerők, és mindenkivel megtalálják a közös hangnemet.
2021. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Magabiztos, de nem beképzelt, közvetlen, de nem bizalmaskodó, barátságos, de nem tolakodó, ezek szoktak lenni azok a tulajdonságok, amik rögtön szimpátiát ébresztenek a másikban. És igen, általában az is, hogy ne egy felvett pózt erőltessen. Sajnos nagyon gyakori, hogy ez a "felvett póz" már olyan régen ott van az emberen, hogy észre sem veszi, mások viszont azonnal megérzik, hogy valami nem oké nála, és kerülik a társaságát.
2021. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Általában szépek. Nem kell feltétlenül jónak is lenniük, kb. automatikusan belelátunk az ilyen emberekbe pozitív tulajdonságokat. [link]
2021. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én full home officeban dolgozok. Nemrég beszéltem egy még általam nem ismert kollégával kamera nélkül, csak egy apró képet láttam róla, amin nem nézett ki egy kifejezetten szép embernek. De amint megszólalt és amilyen előzékeny volt, egyből elfogott az az érzés, amit ilyen emberek iránt szoktam érezni.
2021. okt. 19. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Nehezen értik meg sokan a gondolkodásukat, viszont segítőkészek, szerethetőek, nagy tudásuk van, amit ritkán mutatnak meg.
2021. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!