Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen nő mégis mit vár?...

Az ilyen nő mégis mit vár? Minek tesz fel instagrammon ilyeneket?

Figyelt kérdés

A lány igazából nem csinál semmit egy nap csak vásárol, bulizik, k..áskodik a seggeről napi 3 kép minimum, a testről óránként 2-3 kép videó, olyan öntelt hogy az már szánalmas.


Pl. Kirak egy képet az arcáról, saját magának oda kommenteli "nem kellenek szavak"... Akkor drága kocsikon pótolhat stb...tehát szerintem egy gyártó soron készült luxus ku..va.


De a lényeg az hogy a férfiakat folyton le akarja járatni, lenézi őket, és ezt is megosztja...utoljára csinált egy videót amin a p..áskodás mellet "ma oda jött hozzám egy pasi, de nem is érdekelt hogy beszélt hozzám, biztos egy forint nem volt a számláján" meg ilyenek.


Egyszóval egy sablonos hülye p..ca. Le is tiltottam a francba (ő követett be)


Tehát minek csinálja ezt? Vissza taszító komolyan...az is akar lenni?


2021. okt. 21. 00:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jellemhibás, magányos lúzer, hiába van pénze, igazi tervei életcélja, barátai, párkapcsolata nincsen.

Így szerez visszaigazolást, hogy egyáltalán van aki foglalkozik vele, vagy legalábbis így azt hiheti.

2021. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azert csinalja, mert visszakovetted te is, es sok tizenezer barom is, es lesz egy allando magas kovetoszama. Amibol vagy csinal penzt, vagy csak ugy.
2021. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10-es igen lehet ez is opció, de hát őszintén kit érdekel más dolga. Én is ismerek, és nem érdekel mit tesz ki. Nem kommentálom.
2021. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!