Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi magyarázza azt hogy egy...

Mi magyarázza azt hogy egy átlagos, vagy épp kevés keresetű ember sokszor jobban ad magára, mint a vállalkozó, milliomos, tanult réteg?

Figyelt kérdés

Akinek van miből az miért nem jár legalább havonta fodrászhoz, hiába jó a keresete de egy igénytelen ember így nem vehető komolyan, hétfő reggel elfeküdt hajjal bár látszólag megfésülködve beszél német látogatókkal a cégen belül.

Figyelgetem a nálam pozícióban nagyobb embereket, de ahhoz képest hogy miféle, elég slamposak, züllöttek, közben én meg kapom a megjegyzéseket hogy biztos 1 órát a tükör előtt állok, meg hogy megint más csaj van előtérben.

Én nem keresek sokat ~210 környéke, de első a haj, és a szakáll(ha már meghagytam)

Nekik nem igényük az ilyen kinézet?

[link]


2021. okt. 23. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem Bazsi.
2021. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A tanult rétegnek nem a felszínes dolgok (haj, arcszőrzet) a legfontosabbak. Amúgy ez a kép ízléstelen.
2021. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy ez a kép ízléstelen."


Hagyd rá ez már megint a "szakállas kérdező" aki folyamatosan ilyen ízléstelen pofaszőröket linkel.

2021. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert általánosítasz.

Az igénytelenség és a bankszámla mérete között semmilyen összefüggés nincs.

2021. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Én pont a képeden lévő kinézetet nem tudnám komolyan venni. Ezek általában ilyen wanna be emberek. Természetesen tisztelet a kivételnek, nem feltétlen rád gondoltam. De sajnos az előítéleteimtől nem tudok elvonatkoztatni. De azok szoktak ilyen külsővel rendelkezni, akik a külsejükön és esetleg a beszédkészségükön kívül semmi érdemleges tudást/szaktudást nem tudnak felmutatni.


Egyik kriptomilliárdos magyar youtuber mondta meg az igazat. Az igazi gazdagok lelakott melegítőben vagy hawai mintás ingben járkálnak és nem tűnnek gazdagnak, akik pedig élére vasalt öltönyben, aktatáskával azok mind a melegítős lelakott kinézetű embereknek dolgoznak.

2021. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem úgy, hogy ez így lenne, baromi sok az igénytelen ember az alacsonyabb-közepes keresetűek között is.

Másrészről én a nőket és férfiakat is külön venném, egy nőnek mindig sokkal igényesebbnek kell (kéne) lennie.

Egyébként a linkelt haj, habár igényes, de szerintem elég taszító, számomra kb. azt fejezi ki, hogy az illetőnek semmi egyénisége. Nem vonzó.

2021. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ő még igénytelenként is tovább jutott mint te. Ne irigykedj.
2021. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Elég baj az, ha akárkit oda engednek öltönyös külföldiekhez.

2021. okt. 23. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért engedik oda öltönyös külföldiekhez, mert azt az időt, amit te a tökéletes hajadra és szakálladra szántál, ő arra fordította, hogy megtanuljon "külföldiül".

Amúgy meg az igényest nem érdemes összekeverni azzal, ami éppen bizonyos körökben divatos. Te írtad, hogy látszólag meg volt fésülködve, most akkor miről van szó? Másrészt meg ha valamelyik külföldi partner vagy a magasságos hatóság képviselőivel kell beszélnem, én szeretek úgy kinézni, mint egy mérnök, nem pedig mint egy első generációs berlini török gengszterrapper. Legalábbis a linkelt kép engem eléggé arra emlékeztet...

2021. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!