Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van valakit így...

Mi értelme van valakit így figyelgetni?

Figyelt kérdés
Volt munkatársammal mindent meg szoktunk beszélni. Tegnap találkoztunk és beszélgettünk úgy 3 órát, mialatt ő többször a mobilját nézegette. Kérdeztem tőle miért nem figyel és mondtam hogy legalább addig ne mobilozzon, míg velem van, majd a vonaton hazafelé lesz ideje. Erre elmondta hogy szerelmes egy lányba és néha ránéz facen meg messengeren, hogy mikor volt elérhető. Csak szerintem furcsa ez???
2021. okt. 23. 17:28
 1/9 anonim válasza:
97%
Ilyen a szerelem. :))
2021. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Reménykedik még, hogy esetleg van esély a békülésre. Neki nem furcsa, mert elborítja az agyát a rózsaszín köd.
2021. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Illetve abban reménykedik, hogy egyáltalán lesz valami azzal a lánnyal. Egyelőre ő jobban érdekli nálad.
2021. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem szerelem elso. Tevedes.


Nekunk pont ezzel rontotta el az egeszet a parom


2 honapig volt köd.

Ezutan csak a netes tevekenysegeimet figyelte mikor vagyok online kit like olok stb.inkabb volt a telefonban es kutakodott utanam minthogy velem szemelyesen lett volna!


Folyamat szamonkeresek jottek es idegileg kicsinalta magát es már mindenben azt latta hogy csalni akarom. Elszakadt a valosagtol.


Aztan megfenyegetett hogy ő is ezt fogja tenni.(mit..?)

Elkezďett neten ismerkedni csajozni aláásta a bizalmam es az egesz kapcsolatunk alapját is egyuttal.


Es azt mondja na most nekem is ugy kell neki hinnem ahogy ő is rakenyszerult csak a szavaimban hinni.hogy ő hű.



Szal ne mond nekem 1. hogy EZ szerelem.



Aki szerelmes az REPKED, eszreveszik mások rajta, hogy feldobott es ragyog!


Aki nyomoz az a kapcsolatot fúrja szét. Az tele van a parjárol negativ gondolattal!az a párjában ellenséget árulót akar látni!az a párját számonkeri es alaptalanul bántja!es nem hagyja repkedni..

2021. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ràgörcsöl szegény
2021. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Hu sokaknak a feltekenyseg a szerelem meg a masikat mikor rajta akarják kapni valamin:D

Majd rajonnek hogy nem az a szerelem.


A szerelem amikor a masik bizik benned es jot hisz rolad es orommel gondol rad.

2021. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Nem az a szerelem amikor azt keresed a masikban hogyan ver téged át es egy árulonak akarod latni es szenvedsz es bántod a masikat.

Ez nem az amikor neked ez kell ezt keresed ezert szakad le kormod meg guvvad a mobilon a szemed hogy vajon a szemét onlone van de nem nekem ir.


Ez még csak nem is szeretet.


Ez sima birtoklas csak.

2021. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
96%
Aki most nekem nagyon bejön, azt én is le szoktam így csekkolni. Azért mert érdekel és mert jó látni és nem azért mert nyomozok utána.
2021. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Telefonnal a szerelem es a kenyszerbetegseg fonodik ossze. Fuggoseget okoz egy ilyen eszkoz, amivel barmit meglathatunk.
2021. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!