Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak férfiak véleménye érdekel...

Csak férfiak véleménye érdekel, férfiak, miért tagadjátok le ezt?

Figyelt kérdés

Ha egy nő, meg kérdezi tőletek, hogy voltatok-e már pillangóval, miért tagadjátok le? Ha minden pasi le tagadja, akkor nyílván egy pillangó lány se lenne a neten, mert nem járna hozzájuk senki, szóval nem értem, miért tagadja le minden pasi?


Ha pedig volt, csak tagadja, mi az ismertető jel, amin le tudnak bukni, hogy hazudnak, ha pedig ebben hazudnak, akkor nyílván oda a bizalom, és párkapcsolat egy olyan pasival aki hazudozik hát az már eléggé halálra ítélt kapcsolat.


2021. okt. 25. 22:02
A kérdező szavazást indított:
Szégyellik
Félnek, hogy akkor utána egy normális nőnek se fog kelleni.
Tényleg nem voltak még soha.
Félnek a következménytől hogy be lesznek skatulyázva
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Miazapillangócsaj?
2021. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tagadom le!
2021. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem olyan gyakori jelenség ez. Én pl. nem voltam, de az ismeretségi körömben szerintem más sem.

Abban viszont van igazság, hogy a nők jelentős része ezen fönnakadna, ezért aki volt prostival, az is inkább letagadja a biztonság kedvéért.

2021. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Átlag férfi nem volt. Ide meg csak incelek járnak, akinek soha nem volt nőjük és nem is lesz
2021. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Visszakérdeznék: miért akarja egy nő egyáltalán tudni? Mi van, ha igen, mi van, ha nem? Biztos ami biztos letagadja az ember, ha érdekli a kérdező, az a biztos.
2021. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak lanyok, akik ugyanazt ingyen megcsinaljak.
2021. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

4-es!


Fogalmad sincs, hogy hány "átlag férfi" volt már örömlánynál a családja mellett!

2021. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Miért egy nőnek nincs joga olyan pasival össze jönni aki még nem volt ribizlivel?


Ha egy nő olyan pasival akarja le élni az életét akit még nem rontottak el, a ribizlik akkor ehhez nincs meg a jóga hogy ezzel össze jöhessen?

2021. okt. 25. 22:21
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
#8: De miért baj az, ha még azelőtt történt, hogy összeismerkedtek? A ribik nem rontanak meg, az üzlet. Kereslet-kínálat.
2021. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De igen mert utána el várják, hogy a sexben más nők is olyanok legyenek mint amiben része volt.
2021. okt. 25. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!