Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisok, miért tagadjátok,...

Liberálisok, miért tagadjátok, hogy a bevándorlás, a pc vagy a genderizmus liberális dolog?

Figyelt kérdés
Más ezt úgysem hiszi el nektek, nyilvánvaló, hogy ezek liberális témák, szabadságjogok, tolerancia (pontosabban ezek kiforgatott esetei). Nem tartozhatnak a nacionalizmusba vagy a szocializmusba. Mi értelme tagadni?

2019. nov. 22. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

"liberális témák, szabadságjogok, tolerancia... Nem tartozhatnak a nacionalizmusba vagy a szocializmusba"

De beletartoznak. Ne a szélsőséges irányzataikból indulj ki, mert torzítanak. Mellesleg ezeken kívül még többtucat izmus létezik, nem kell mindent csak ezekbe bekategorizálni.


Bevándorlásnak semmi köze egyik ideológiához se.

PC pont egyfajta kényszeres kontroll, ami a liberalizmus elletéte. Hasonló a nácizmustól való kényszeres elhatárolás (pl jelképek betiltása), de ez meg mindegyiknél fennáll.

"Genderizmus" alatt nem tudom mit hiszel, de a társadalmi sztereotípiáktól való elszakadást jelenti. Mint az "asszonynak a konyhában a helye". Nem tiltja, hogy a konyhában legyen, de nem is kényszeríti. Valóban a liberalizmushoz áll közelebb, (bár ma már a többi se szabja meg, hogy pl tipikus fő/férfi szakmákat csak az adott nem tölthesse be), viszont ez társadalmi ideológia, nem politikai.

2019. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ezt senki sem veszi be...
2019. nov. 22. 13:14
 3/11 meszike91 ***** válasza:

Hát őőőő....


Én úgy vagyok vele, hogy amit nem én gondolok és terjesztek azért nem akarok felelősséget vállalni.

2019. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek témák, amik nem tartoznak politika irányzatokhoz, ellenben minden irányzatnak lehet róla véleménye.
2019. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem úgy működik, hogy vannak liberálisok, meg konzervatívak, és a liberálisok migránspártiak. A politikai vezetés az, aki két táborra szeretné osztani a népet, miközben gyakorlatilag nincs olyan, aki teljesen konzervatív, és olyan sincs, aki mindenben liberális. Mindenki átmenet.

A magyarok közel fele inkább a baloldali-liberális táborba, míg a másik fele a keresztény konzervatív táborba tartozik, legalábbis a pártpreferenciák ezt sugallják. Viszont a magyarok több, mint 95%-a bevándorlásellenes.


Egyébként ennyi erővel nyugodtan mondhatnánk azt is, hogy a magukat keresztényeknek tartók feladata lenne az elesettek, a rászorultak (így a menekültek) megsegítése. De ez ugyanolyan butaság lenne, mint a liberalizmust azonosítani a bevándorlással.

2019. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért nagyjából behatárolható egy ideológia vagy bármi más a világban... Még ha a libsiktől megszokott is, hogy letagadják ezeket a dolgokat. A bevándorlókat ők telepitik be, ők istápolják őket, senki sem veszi be, hogy ezt mások teszik, és a többit sem. Vannak különbségek a libsik között, de sok mindenben hasonlóan gondolkodnak.
2019. nov. 22. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
A liberálisok a tolerancia hegyének csúcsáról osztják úgy az észt, hogy közben a saját népüket gyűlölik a legjobban
2019. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Én liberális vagyok. Bevándorlásellenes vagyok, gyűlölöm a pc kultúrát.
2019. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
DE biztos van, amit szeretsz. Pl. kisebbségek támogatását, melegfelvonulást, nemzetellenességet, vagy "feminizmust".
2019. nov. 26. 16:25
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért láthatóan ügyes az agymosás, amit a narancskomcsik folytatnak az országban...
2019. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!