Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Óvszer vásárlása hogyan, hogy...

Óvszer vásárlása hogyan, hogy ne legyen kínos?

Figyelt kérdés
Hogy érdemes venni az ilyesfajta termékeket?
2021. okt. 26. 16:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Hogyan akarsz érett felnőtt módjára szexuális kapcsolatot létesíteni, ha kínosnak érzed az óvszer megvásarlását?


Pl. így veheted meg:

bemész a boltba, leemeled, ráteszed a szalagra, pénztáros lehúzza, átnyújtod az összeget, elrakod, elmész.


Ha pedig kölök vagy még, aki cikinek érzi ezt a dolgot, de azért szexelnél, akkor megrendeled online egy csomagautomatába, ahol még a futárral sem kell érintkezned aztán pironkodva elmész érte kora reggel vagy késő este és kiveszed, amikor talán már senki se látja.

2021. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
99%
Miért lenne kínos? Bárhol megveszed, beleteszed a kosárba, utána meg kifizeted. Senkit nem érdekel, hogy veszel vagy sem óvszert
2021. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Max akkor lenne "kínos" ha régifajta kisbolt szerűségben vennéd, ahol kérni kell az eladótól az árút, tehát nem önkiszolgáló mint pl: lidl, coop stb.


:D

2021. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
99%

Tesco, önkiszolgáló kassza.

Bár nem igazán értem, ha valaki elég nagy a szexhez, annak miért ciki óvszert venni?

2021. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
99%
Ugyanúgy ahogy a tejet leemeled a polcról, ezt is megveszed. Az eladót egyáltalán nem érdekli, gondolhatod, hogy nem te leszel az első aki ilyet vesz. De kapaszkodj meg, még az eladó is szokott ilyet venni, hát neki milyen ciki lehet!
2021. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Úgy, hogy természetesnek veszed hogy azt veszel.

Rajtad kívül senkit nem fog izgatni, ugyanúgy lehúzzák, mintha egy csomag zsepit vennél és 20mp múlva már emlékezni sem fognak rád.

2021. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
az lenne szerintem a kínos,hogyha nagyon így feltűnően, izgulva, rettegve, remegő lábakkal vennéd meg; mert félnél, hogy ki lát téged meg . szerintem azzal sokmindenki figyelmét odavonnád. ha akarod szétnézhetsz neten is előtte, és márcsak célirányosan odamész, és leveszed a polcról. amúgy nagyjából a méretet is tudnod kéne belőni,mert lehet,hogy van, ami szűk lesz, kicsi lesz, kényelmetlen lesz. nem tudom, hogy minden fajtából van-e több különböző méret.
2021. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
99%
Az én 11 éves kislányom a sarki Tom Market-ből hazahozott egy csomag "epres" ízesítésűt, mert azt hitte rágó, és senki se mondott rá egy szót se:)
2021. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Hol kinos? Mar regesreg nem patikaban kell ablaknal masok elott kerni, hanem elelmiszerboltban, illatszerboltban berakod a kosarba. A penztaros egy tizedmasodperc elott olvassa le a kodot.
2021. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Külön kérsz róla áfás számlát.
2021. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!