Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok miért kötekedők...

A cigányok miért kötekedők velem ha én bár nem vagyok az, de ismerem őket jól?

Figyelt kérdés
Közöttük nőttem fel(vagyis inkább kellett) és én is megtanultam a csibész létet elég hamar épp hogy nem lett bíróság, börtön a vége, ismeretlenül elég szemtelenek, kötekedősek de amikor egy-két dolgok oda mondok akkor elhalkulnak. A környékbeliek azok haverok, békesség van, tudják hogy a régiekkel is milyen a kapcsolatom, van aki még éveket bent lesz ugyan.
2021. okt. 27. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Nem mindegyik kötekedő te is leírtad az ellen példáját, szóval a kérdés értelmetlen.


De amúgy tiltani is fogják, mert valaki úgyis jelenti.

2021. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hiába ismernek téged, attól még nem fognak soha befogadni!

A cigány az egy külön faj! Szakmunkásba jártam, tudom miről beszélek!

Ha egyedül volt valamelyik cigány - például ketten mentünk haza valameddig - akkor meglepően jó fej volt még a legkötekedőbb is! Rá sem lehetett ismerni!

Majd másnap, amint jött az osztály - főleg a többi cigány - egyből meghülyült az az egy is, és el is felejtette, hogy előző nap még elbeszélgettünk... Ugyanúgy beszállt a piszkálódásba...

Volt olyan is, hogy az osztályból a legjobb barátja egy fehér srác volt. Majd, olyan új osztálytársak lettek - cigány is meg magyar is - akik kipécézték a fehér srácot és elkezdték piszkálni.

A cigány nemhogy megvédte volna, ugyanúgy ő is elkezdte piszkálni a legjobb barátját...! Sőt! Ráadásul, gyakran ő kezdte el a piszkálását...

Úgyhogy - ha tetszik, ha nem - a cigányokban ilyen szempontból nem lehet megbízni! Sosem fognak közéjük befogadni egy fehér embert!

2021. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szar börtöntöltelék mind.
2021. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy nőt, akinek tinédzserként egy cigány volt a legjobb barátnője. Mondta, hogy hiába vitte őt gyakran haza a cigánylány a családhoz, nem tudták elfogadni! Nem látták szívesen, ezt mindig éreztették vele! Nem is engedték be a házba sem szívesen...

Szóval, ők mindigis ilyenek lehetnek, hogy csak a saját népüket tűrik meg!

2021. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!