Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 45 ezret kiadnál egy cipőért...

45 ezret kiadnál egy cipőért ha nagyon tetszene?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 15:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Én nem.

De a paromnak van £300 és £750 ért cipője. Nem vagyunk egyformák...

2021. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

A keresetedhez képest kell hogy igazítsd a kiadásaidat.

Ha minimál béren tengődsz akkor kizárt.

Drága cipőt venni rossz befektetés. Semmivel sem tartósabb, mint egy 15-20 ezres cipő. Még a 20 ezres cipő is drága egy minimálbéresnek

2021. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2021. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem, a lábméretem miatt így sem mindig úszom meg olcsón, de 25 ezernél többet nem szívesen fizetek, az is eddig csak csizma volt.
2021. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

30 körül voltak a legdrágábbak amiket vettem. Viszont kabátból van egy 70+ ezresem. De jelenleg nincs olyan anyagi bevételem hogy így tegyek, mindig figyelek, hogy anyagilag ne menjek csődbe és amibe lehet inkább időállót veszek.

De viszont apámat rászokattam az akciós minőségi cipőkre amiket így 10-15 be megkap, mivel már a kínaiba is k. drágák és azt 2 hónap alatt elhasználta ez meg kitart neki fél-1 évig is amivel végeredménybe spórol és így is szar a lába szal ne kínai cipőt hordjon.

2021. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem annyira nem érdekelnek a cipők. Átlagban mindig egy egyszerű feketét veszek. Mármint ha csizmát veszek, ha sportcipőt, akkor is átlagban egy szimpla egyszínűt, átlagban feketét. A márka engem annyira nem érdekel, eddig bármikor is vettem nagyon olcsón cipőt (néha sikerült kifognom 2-3 ezres cipőt akciósan), még akkor is évekig bírta. Szóval én nem vagyok annyira válogatós. A legdrágább cipő, amit valaha vettem, az talán 15 ezer volt. De pl. egyik családtagom folyton veszi a 40-50 ezres cipőket. Szóval kinek mi. Én ilyenre sajnálom, nekem a pár ezres is megfelel.
2021. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem adnék ki annyit; már a 20-at is sokallom egy cipőért, 15 az még oké, annál több ne nagyon legyen, lehetőleg kevesebb; viszont márkahű vagyok; és annak a márkának néha van 10000ért is olyan cipője, ami jól néz ki, és ez egyébként tehát tartós márka, jelentős számú évig bírja. Most nem tudom pontosan, de ötig biztos; de ha nyáron még lecseréljük a cipőt papucsra, akkor még 9 évig is képes bírni; nekem szóval ebből a márkából első cipőm az 9 évig tartott, a másik meg, amikor már nem cserélgettem papucsra, nyáron is abban jártam, az 5 -ig bírta.
2021. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen cipő. Sima utcait nem veszek ennyiért, egy jó túra cipőért meg többet is kiadnék.


Mondjuk kezdek leszokni az olcsó cipőkről, mert egyrészt egy évet nem bírnak ki, másrészt egészségtelen a lábnak is hosszú távon.

2021. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Eszem ágában sem lenne.
2021. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
88%
biztos hogy nem
2021. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!