Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autó nélkül egy 42 éves férfi...

Autó nélkül egy 42 éves férfi hogy tud meglenni?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy neki még soha (!!!) nem volt mert mindig itt lakott Egerben a belvárosban, és hogy egyszer gondolkodott hogy vesz de hogy a bevásárláson kívül semmi nem jutott eszébe amire használni tudná(!!!) és hogy ezek miatt jogsit sem szerzett még !!!!!


Ja és ami ezen felül extrém fura, hogy ez nem egy csóró kis senki észrevehetetlen pasi, jól néz ki, vonzó, látszik külsején, ruháin, óra ilyesmi hogy van egzisztenciája is, intelligens stb.


Szerintetek hogy alakul ez ki hogy bizonyos emberek de főleg egy férfi soha nem érez késztetést hogy jogsit és autót szerezzen?



2021. okt. 30. 14:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

Azért össze ne szard magad....



Elmondta hogy miért nem vett, mi ezen szted mit tudunk még magyarázni?

2021. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
14%
Alapvető szerintem,hogy egy felnőtt férfinak legyen jogosítványa.
2021. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Ha neki nem kell, akkor minek? Nem attól lesz valaki férfi, hogy jogosítványa meg autója van.

Ha van elég pénze, akkor nyugodtan tud taxival menni, ha szükséges lenne, rövid távon meg lehet gyalogolni is, ami még az egészségének, a súlyának meg az alakjának is csak használ.

Ha nem szeret összevissza csavarogni, akkor fölölsege az autó.

Szabadságra meg lehet vonattal, busszal repülövel is menni, ha akar, de nem mindenki utazgatós tipus. Lehet, hogy neki egész más szabadidö-elfoglaltsága van, nem az utázgatás

2021. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

#2


ugyanezt én is megemlítettem neki finoman hogy azért egy jogsi hasznos dolog, de azt mondta hogy igen annak aki vezet de hogy ő soha nem vezet tehát az a 200-300 ezer forint kidobott pénz lenne

2021. okt. 30. 14:59
 5/34 anonim ***** válasza:
96%

Én inkább azt nem értem, hogy minek valakinek kocsi, aki ugyanabban a városban tanul és dolgozik, amiben él. 500 fölött vannak az üzemanyagárak, a kocsi szervízelése is mocsok drága, nem lehet vele leparkolni rendesen a legtöbb helyen, fosni kell attól, hogy valaki megkarcolja. Egy 50-70 ezer megy ez autóra embereknek és csak azt érik el vele, hogy röhögve megyek el mellettük busszal vagy biciklivel a dugóban. Ráadásul a legtöbbnek nem új van, hanem ezek a 10-20 éves szervízlátogató porfészkek.


Kellene a halálnak, azért vettem lakást ott, ahol minden egy karnyújtásra van, hogy ne csesszek el órákat a napomból utazásra. Inkább egy frekventált helyen lévő lakásra költöttem, mint kocsikára. Egyébként is rühellek vezetni. Ha pedig nagy ritkán kell kocsi, bérelek egyet, 8-10 ezer egy napra aztán szevasz.


Simán lehet élni autó nélkül, ha városban laksz.


És ezt nőként mondom.

2021. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
16%

2vel egyetértek.

Egy nőnek is, nem még egy férfinak.

2021. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

#6


azzal hárította el ezt a felvetést hogy ő sosem fog vezetni és akkor minek jogsi

2021. okt. 30. 15:05
 8/34 senior10 ***** válasza:
93%
nincs ebben semmi se szerintem, végiggondolta és úgy látja, hogy nincs szüksége rá. inkább megtartja azt a pénzt amit az autóra költene. ez inkább azt mutatja szerintem, hogy valóban intelligens ahogy írod is. ha valamire nincs szüksége akkor nem veszi azt még akkor se ha lenne rá pénze.
2021. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
11%
Hát elképzelem ahogy jól menő üzletember, drága cipőbe meg órával nyári este elruccanna a balcsira, és akkor felszáll a 6os buszra, majd vonatozik 3 órát... nagyon gáz
2021. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
38 éves férfi vagyok és ennek ellenére jómagam is elutasítom az autót illetve felháborít, hogy 5 személyes kocsiban általában 2 személy közlekedik. Szerintem nem alanyi jog a mozgássérültek életmódja, amúgy meg itt ebben az országban nincs is távolság. A kedves hölgyeket meg abszolút nem értem, miért az a férfi, aki rokkant😂?! Nekem egy lábon járó, bicikliző...
2021. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!