Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami telepátia féleség?

Ez valami telepátia féleség?

Figyelt kérdés

17/L

Eszre vettem par dolgot az emult idoben

Nagyon furcsa

Pl gondolok valakire hogy milyen regen lattam , es az nap talalkozok vele tok random

Meg pl meglatok valakit hogy elerheto es elkezdek gondolkozni azon a személyen es rám ir vagy ossze talalkozok vele meg az nap

Meg pl csinalom a kis dolgaim es random ki pattan a fejembol hogy a baratom felkel elszívja a reggeli cigijet

Erre 5perc mulva ram ir hogy jo reggelt meg kerdem mizujs arra es irja hogy most szivja a reggeli cigijet😮

Es ez nem tudom mi lehet de napi szinten ez van velem.



2021. okt. 31. 12:05
 1/3 anonim válasza:
56%
Szia velem is ez van, én 19/l vagyok, és máig nemtudom hogy miért lehet ez, és fogalmam sincs hogyan keressek rá. Sokszor mondom magamnak hogy csak a véletlen müve, de olyan sokszor, és van hogy olyan abszurd dolgok történnek pont igy, hogy lehetetlen. Sajna a kérdésedre nem tudtam válaszolni, mert magam sem jöttem rá.
2021. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Véletlennek hívják, mindenkivel van ilyen. A barátod amúgy ismered, tehát tudod hogy cigizik és valószínűsíted hogy azt fogja csinálni reggel is.
2021. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért elég durva látni, hogy nálamnál csak pár évvel fiatalabbak hisznek olyan dolgokban, amikben csak a kisgyereket, meg az ezos öregek szoktak...


Telepátia vagy hasonló hókusz-pókusz nem létezik. Ez véletlen.

Ideje lenne kinőni a mesékből s nem belekeveredni az ezotériás baromságokba.

2021. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!