Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mekkora ennek a...

Szerintetek mekkora ennek a valószínűsége?

Figyelt kérdés
Egy srác akivel elvileg szeretjük egymást, de mikor összevesztünk, letiltott facebookon. Kb. 2 héttel később feltöltöttem egy új profilképet, amit én évente egyszer szoktam kb. Ő pár órával később szintén feltöltött magáról új képet, amit már kb. 1,5 éve nem tett, és azóta sem (sok hónapja). Lehet, hogy valamiféle telepatikus kapcsolatban vagyunk? Vagy megleste az oldalamat más fiókjából?

2014. máj. 3. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha most a telepatikus kapcsolat valószínűségét kérdezed, akkor a válasz 0.
2014. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vaaaaaaagy, akár az is lehet, hogy véletlen! Áh, biztos nem, az ki van zárva... Felejtsd el, hülye ötlet volt.
2014. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja bocs, a véletlen valószínűségére gondoltam!
2014. máj. 3. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Tuti ezzel akarta jelezni számodra, hogy feleségül akar venni... vagy csak simán akkor volt kedve feltenni magáról egy képet.
2014. máj. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!