Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a nőknek...

Miért van az hogy a nőknek gáz félmesztelennek lenni de a férfiak így élik le a fél nyarukat?

Figyelt kérdés
A strandon is sok a félmesztelen férfi de nőkből kevesebb. Miért van ez? Nem lenne jobb egy olyan világban élni ahol vagy mindkét nem vagy egyik nem sem lehet félmesztelen?
2021. okt. 31. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Meztelen. A mez szóból származik.
2021. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Jól van ez így! :D

Biztos hogy nem mászkálnék félmeztelen.

N

2021. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Mert a mell másodlagos nemi jellem, fehérnemű takarja.

Nem lenne jobb, mert ha megszokjuk a női mellek látványát, az ágyban is nehezebben indulnánk be. A kevesebb néha több, jó így, hogy tennünk kell a látványért, izgalmasabb, stb..


A helyesírásoddal foglalkozz inkább, az effajta kérdések helyett.

2021. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Azért jó esetben feltűnő különbség van a férfi és a női mellek között.

Engem mondjuk nőként baromira zavarna, ha női melleket kéne bámulnom a strandon.

Viszont ha akarsz járj így, viszont akkor ne panaszodj majd, hogy bámulnak meg bepróbálkoznak nálad

2021. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Strandon jó esetben minden férfi félmeztelen, mert ez az elvárás, és megszokott dolog, mint ahogy a nőknél, hogy a melleiket takarja valami ruhadarab még ha strandon is vannak. ( Kivéve, ha nudista strandról van szó) Meg ahogy fentebb írták többen, másodlagos nemi jegyük a mell, és a látványa a férfiak számára izgatólag hatna, ami valamilyen szinten jó is lehetne, de később zavaró lenne. Nem beszélve a hölgyekről, akik nagyon kellemetlenül éreznék magukat úgy, hogy mindenki látná a melleiket.
2021. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nézd meg pl. az afrikai vagy egyéb népi törzseket. Ott a nők is ruhátlanok felül. Felőlem költözz Afrikába valamelyik törzshöz. Biztos befogadnak téged. :D
2021. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

#3

Nem tudom a 21. században kinek újdonság a mell látvány, de engem egyáltalán nem mozgat meg, fiatalként átlagos, persze ne egy dagadt lógó legyen előttem.

2021. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért gondolkozz egy kicsit..

Ha egy nő valamiért véletlenül kamera elé úgy kerül, hogy meztelen vagy azzá válik, akkor meg tudod mondani, hogy mit takar ösztönösen el? Azt, amit Te szabadon akarsz hagyni!

Na látod!

2021. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a nőkön ott is van talán egy ilyen termékenységet jelképező rész,

hát én erre gondolnék.

lehet amúgy hogy veszélyben lennének,ha állandóan ,,mindent,, kitennének, tehát pl önvédelem is lehet, merthogy akik szeretik a ciciket, lehet, hogy általában nagyobbak és erősebben ?

én ezeket nem tudom, elnézést ha valamit rosszul írtam

2021. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az összes férfi támogatja a nőket, hogy félmeztelenül mászkáljanak ők is nyáron. :)
2021. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!