Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Orosz barátom van, miért...

Orosz barátom van, miért néznek ránk úgy, mint a véres bugyira?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy a magyar emberek többsége miért a múltban él és miért nem képes túllépni a múltbeli sérelmeken? Én barátom sem magyar és én is megkaptam már párszor, hogy aki magyar létére ruszkival leáll, az ilyen meg olyan... De sok olyan lánytól is hallottam hasonlókat, akiknek szintén külföldi barátjuk van. Minden népcsoportra tudnak valamit mondani. Miért nem akarják megérteni, hogy az orosz megszállás nem egy mai huszonéves fiú tehet??? Meg, hogy közöttük is vannak normálisak és azért vagyunk együtt, mert szeretjük egymást és nem másért...

2021. okt. 31. 22:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
* orosz megszállásról
2021. okt. 31. 22:08
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem alapból sok magyar megilletődik a külföldiektől a nyelvi akadályok miatt. Az átlag ember alig makog valamit angolul, így beszélgetni se tud külföldiekkel, hisz azok ritkán tanulnak meg magyarul.
2021. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem senkit nem érdekel a múlt csak az öregeket. Az oroszok kemények velük nincs baj.
2021. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Mert egyszerűen az emberek hülyék..

Most kb annyi hogy etnikai alapon gyűlölni az másikat,hiába hogy másik jó ember,és még tanult ember,és jó beszél angolul/magyarul,akkor is szar ember marad ha még több ezer embernek ad munkát,szegényeken segít,és még tiszteli az nőket,de pl cigány lenne.

2021. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
89%
sztem mindenki leszarja
2021. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
véres RONGYRA , nem bugyira
2021. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki máshogy gondolkozik.

Te így véled,ők úgy.

Van igazság abban is amit te mondasz,de tudod van igazság abban is amit a másik oldal mond.

Nem akarom felhozni a témát hogy a másik oldalnak is miért van igaza,hanem ezt neked is látnod kéne,és nem itt írogatni hogy miért nem tudnak túllépni,mert régi sérelmek...stb...

2021. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
A magyarok ilyenek, nekik senki sem jó. Hagyd.
2021. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Őrült bunkó vagy, kérdező. Az én nagymamámat megerőszakolták (még gyerek volt, nem, nem kamasz, GYEREK), úgy, hogy egész életében nem tudta teljesen kiheverni, a másik nagyapám másfél évig volt málenkij roboton Szibériában, utána hazajött, azért, hogy két évvel később csak úgy agyonlőjék. A másik nagyapámat 56 után vették elő, merthogy burzsoá családból származik, és csak úgy összeverték, annyira, hogy agykárosodása lett. A szüleim se felsőoktatásba nem járhattak, sem normális melót nem kaphattak, mert burzsoá a család.

Arról nem is beszélek, hogy amit a család generációkon át összegyűjtött, azt csak ukkmukkfukk beállamosították. Ezt valóban nem a barátod csinálta, hanem az ő szülei, nagyszülei generációja. Nem sokkal jobb.


Őrült bunkó vagy, hogy azt várod tőlem, hogy ezen csak úgy vonjam meg a vállam, és tegyem túl magam rajta. Ez olyan, mintha egy zsidónak állnál neki, hogy miért nem teszi túl magát azon, hogy kicsinálták az egész családját?


Volt már nekem is külföldi párom, szóval nem igaz, hogy mindenkit utálok, aki külföldi. De az oroszokkal kapcsolatban megdöbbentő, hogy milyen gyorsan felejtenek egyesek.

2021. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De most konkrétan kik a véres bugyi-nézők? Ismerős? Vagy random ember az utcán? Ha ismerős, neki elmondod, amit nekünk, ha nem is ismered, mit érdekel, mit mond?
2021. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!