Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed azokról, akik...

Mi a véleményed azokról, akik OnlyFans-on gyártott tartalmakból élnek, mást nem is csinálnak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 1. 16:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
15: A nagyobb cégek sokkal többet kaszálnak egy instamodellel, mint a tv reklámokkal. Tehát igencsak van a gdp-ben kimutatható hasznuk. Tévedés, hogy ingyen élnének, hisz több bevételt generálnak az általuk reklámozott márkáknak, mint amire egy jó marketinges képes lenne.
2021. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%
Tulajdonképpen egyetértek azzal, hogy még mindig becsületesebb munka ez, mintha lopna. Figyelj, ha az emberek szerint jó teste van, és fizetnek neki ezért, váljon egészségére. Kárt ezzel senkinek nem okoz, nem magát bántja, senkinek nem kötelező ebben részt venni, aki nem akarja, úgyhogy én nem látok ebben problémát. Van, aki ezt igényli, és ez különben is csak a szexualitásról szól, ami egy természetes dolog. Kb mindenki szexel otthon, és mindenkinek vannak mellei, feneke, nemiszerve. Csak éppen más nem teszi ki az internetre, ahol csak az kattint rá, aki akar.
2021. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Elmondanám nekik, hogy én miből élek és mit tudok, aztán irigykedhetnek ők. Az a fajta tudás, amit az ember energiabefektetéssel megszerzett, és amivel nem sokan rendelkeznek, az olyan, amit sokan irigyelnek.
2022. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23: Jól hangzik, de sehol nem a befektetett energiát nézik. Egy onlyfans mondell 1 nap alatt megkeresheti amit te egy hónap alatt, és a boltban senki nem nézi honnan van kenyérre, csak van vagy nincs. Ahogy a tanár sem azt nézi tanultál e, puskáztál, tippeltél, vagy hogy került oda az eredmény. Ott van, vagy sem. Ennyi számít. Szintúgy igaz a sportra, teljesen mindegy 4 évet edzettél vagy 2 hetet, esetleg minden ellenfeled lesérült e, csak nyertél vagy sem. Soha sehol nem a megtett utat nézik az életben, csak az elért célt.
2022. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Elmondanám nekik, hogy én miből élek és mit tudok, aztán irigykedhetnek ők. Az a fajta tudás, amit az ember energiabefektetéssel megszerzett, és amivel nem sokan rendelkeznek, az olyan, amit sokan irigyelnek."


Képzelem micsoda hatalmas tudás lehet, ha ennyi intelligenciád van az egészhez :D

"Nyenyenye, az én apukám az erősebb". Ez kb. ilyen szintű beképzelt dicsekvés volt :D

2022. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!