Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként vettetek már...

Felnőttként vettetek már plüss játékot saját magatoknak?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi volt az, mire "használjátok"? Pl dísz, azzal alszotok, ilyesmi?:)
2021. nov. 2. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Mikor volt valamelyik benzinkúton a spongyabobra pontgyűjtés, beszereztem. Azóta vele alszom. Páromnál meg egy pennys plüsshagymával
2021. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem az unikornisokat. Vannak is különböző nagyságúak. Velünk alszik a legnagyobb Nici unikornis, de a kulcstartóm is egy kicsi Nici unikornis. Sosem szerettem a plüssöket, de ők kivételek.
2021. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Benzinkúton árultak egy nagyon aranyos plüss fókát.

Az íróasztalomat díszíti.

2021. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
14 éves koromban kaptam egy IKEA-s krokodilt, azóta vele alszom! Nem cserélném le semmivel, de nagyon vigyáznom kell rá sajnos, mert már ilyet nem lehet kapni. :(
2021. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ki és miért pontozza le a válaszokat?
2021. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Még felsorolni is nehéz lenne, hány ilyen pontgyűjtésből származó plüss van itthon :D
2021. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kutyust vettem magamnak, mert annyira cukinak gondoltam. Azóta is őrzi a könyvespolcomat.
2021. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly azok a pennyplüssös párnák nekem bejöttek,csak egy kicsit pontokkal együtt is drágák voltak és maguk a pontok is.(1p/2000ft)

Egy kutyusosat,egy elefántosat és egy pandásat vettem,az utóbbit én használom a másikat a párom és a fiam :)

De a tavaly előtti 'erdei állatok' pontgyűjtős is tetszett,magamnak a sünit vettem.Többi pont elment az őzire,a rókára,a bagolyra,a röfire és a borzra:D

2021. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Totorom és egy nagyon régi plüss Pikachum. Ezek díszek, nem alszom velük, ellenben van egy nagy kutya alakú párnám.
2021. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Még 15 évesen voltam Angliába.

Ott találtam rá,egy tündéri pluss macira:)

Azóta az ágyam melletti kisszekrenyen van:)

Egyrészt emlek,másrészt erőt ad,hogy elérjem a célom,és kiköltöztek Angliába.

2021. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!