Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, milyen szigorít...

Mit gondoltok, milyen szigorítások fognak jönni a negyedik hullám miatt Magyarországon, és hányadikától kezdve?

Figyelt kérdés

Tavaly ugye ezekben a napokban léptek életbe a 2.hullám miatti szigorítások, ha jól emlékszem 11.-el volt a zárás. Tegnap a rádióban azt mondta egy virolgóus, hogy szerinte november végén mindent bezárnak majd.

Nekem az a megérzésem, hogy 15.-el lehet valami, mivel az hétfő, meg "kerek" szám is, de szerintem már csak annyi lesz, hogy a buszok/vonatok után az üzletekben is kell majd maszk, meg a védettségi kártya szükségességét visszavezetik az éttermekbe, szállodákba, fürdőkbe, stb. ahogy tavasszal is volt, a nyitás után.

Ugyanakkor érdekel, hogy ki mire számít. Elsősorban gondolatokra, meglátásokra vagyok kíváncsi, ki mit érez ezzel kapcsolatban, (tehát nem tényekre, hiszen senki se jós)


Köszönöm!



2021. nov. 3. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

Én oltott vagyok, épp azért, mert nem bírom ki mozika, fürdőke, megy kocsma, repülés nélkül. Már tavasszal sem értettem egyet az oltott-oltatlan megkülönböztetéssel, de végül is működött, nagyon sokan beoltattuk magunkat pl. azért, hogy gerincbántalmakkal fél év kihagyás után újra úszhassunk. Aztán én a harmadikat is be fogom adatni nemsokára, hogy találkozhassak a két éve nem látott Angliába migrált nővéremmel.

Ki...szottul elegem van, az egész életem tönkretették, volt egy jó karrierem, de már esélyem sincs visszamenni oda, két év kihagyással, harminchoz közelítő, szülőkorban lévő nőként. Ha most őjra szigorítanak, és megtiltják, hogy munka után futni menjek, vagy uszodába menjek, akkor biztos, hogy én el fogok dobni egy utcakövet, és fel fogok gyújtani valamit.

És emiatt egy kicsit várom is, hogy szigorítsanak, hátha végre látnám ezt a birka nemzetet utcára vonulni.

2021. nov. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11%
#11 senki se kötelez rá hogy most szülj. Amugyis minek gyerek ebbe az országba?
2021. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
En nem akarok szulni, de ha 25-35 kozt vagy, es jelentjezel munkara, hiaba mondod el akar, hogy nem tervezel csaladot, egyszeruen nem hiszik el 😅
2021. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!