Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy allithatnam be a szerveze...

Hogy allithatnam be a szervezetem arra,hogyha minden reggel 6 kor kelek akkor 6:10kor el tudjak menni WCre?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, mert a munkahelyen nem nagy a higenia
2021. nov. 3. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
6kor kelj fel, igyál 3gy kávét, ha kávézol és ülj rá a wcre. Szerintem az elején nem lesz semmi, de talán rászokik a szervezeted.
2021. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem kell beállítani. Lefekvés előtt megyek, reggel pont annyira kell, hogy ne várjak vele. Iszol rendesen napközben és este?
2021. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyet lehet jelenteni a Népegészségügyi hivatalnál (régen Köjál). Azért az gáz, hogy a szervezetedet kell erőszakolni, mert a mindenhato munkáltató még tiszta mosdót, wc,t sem képes biztosítani!

Amúgy semmit, majd beáll idővel magától. Ha meg ott jön rád,hát... nem írom le inlkább, én mit tennék egy ilyen rohadék munkáltatónál...

2021. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A problema az hogy a kollegak nem hagyjak maguk utan tisztan a WC-t es a korulotte levo teruletet. Van takarito munkatars, jol is dolgozik. Nem hibaztatom erte,de tenyleg nemelyik ember mit tud otthagyni maga utan..te jo eg. Szoval azert mennek el inkabb a dolgomra reggel, indulas elott.
2021. nov. 3. 11:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Napi 1,5 liter viz, de van hogy 2L. Mellette tea,mert nem vagyok kavezos.
2021. nov. 3. 11:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor legyen nálad wc papir ha esetleg ott kifogyna és párnázd körbe vele a budit. Plusz nedves kéztörlö, kézfertötlenitö is jól jön. Mádt nem tudsz tenni. Hiába mész reggel vécére, bármikor rád jöhet napközben is, pisilni meg ugyis muszáj néha.

Tudom mit hagynak maguk után. Mindegy, hogy elit szálloda, vagy irodaház, wc- ben megmutatkozik állati oldaluk.

2021. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hááát...meg!
2021. nov. 3. 11:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb megoldás guggolva üríteni.

És még egészségesebb is ily módon végrehajtani a műveletet.

2021. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
....A kertben a bokor mögött :/
2021. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9


A wc-ben is...

2021. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!