Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a blackpill az egyik...

Ez a blackpill az egyik legkárosabb ideológia? Miért jó valakinek, hogy hisz benne?

Figyelt kérdés

Röviden kimondja, hogy nincs semmiféle beleszólásod az életedbe, predesztinálva vagy a sorsodra a genetikád, örökölt intelligenciád, tehetségeid, rasszod, stb alapján. Tehát, a külső az egyedüli tényező ahhoz, hogy csajhoz jusson az ember. És ha az nincs meg, bármit tehetsz, nem lesz sikered.


De ez az egész csak arra jó, hogy stabilizáljanak sikertelen férfiakat a depressziójukban..mert mint tudjuk, nem egyedül a külső határozza meg, hogy ki sikeres a nőknél és ki nem.


Pl. nekem van egy viszonylag ronda, de ezzel szemben nőcsábász haverom. Izmos, jó dumája van, magabiztos, kezdeményező bár vagyona nem igen van. De nagyon jó a fellépése.


Tehát, miért jó valakinek hogy ilyen dolgokban hisz mint ez a blackpill, ahelyett hogy fejlesztene magán? Mert akkor talán sikere is lenne az embernek.



2021. nov. 4. 01:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem néha jó elengedni a társkeresést, ha nem megy, és csak haverkodni, ismerkedni berendezkedni egy olyan életre, ahol nincs társad. Aztán lehet, hogy szerencséd lesz. Vannak ismerőseim, akiknek "bejött" ez a módszer. Persze általában nem azoknak, akik 0-24 órában a számítógépezés világába menekültek.
2021. nov. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki a saját tapasztalatainak megfelelően választja ki a világnézetét... 🤷‍♂️

De amúgy meg elhanyagolhatóan kevesen vannak. Magyarországon egyetlen oldaluk sincsen. Szóval nem érdemes ezt a témát túlagyalni.

2021. nov. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
Csak a szokásos incel baromság. Meg lehet vele magyarázni, hogy miért könnyebb sírni mindenen, mint megmozdulni és tenni érte, hogy jobb legyen.
2021. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%
Az első mondatból egyáltalán nem következik a második, nem is értem, mi az összefüggés. Az elmélet alapján nincs "csajhoz jutás", mindenkinek meg van írva előre, hogy lesz-e barátnője, jó dumája, jó kiállása. És azért körül lehet nézni, ezek nem feltétlenül függnek össze, csomó nyámnyilább, csúnyácskább pasinak is van barátnője, a "sors forgatókönyveket", ha léteznek, biztosan nem úgy írják, hogy ezek ilyen egyszerűen összefüggjenek.
2021. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
74%
Az kimaradt, hogy azért jó valakinek, hogy ebben hisz, mert kényelmes, könnyű. Nem kell küzdeni semmiért és/vagy ami nem jött össze, azért nem kell oszoroznia magát (aki persze tényleg rossz megoldás), hanem rá lehet fogni a sorsra.
2021. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert az tény, hogy a leghelyesebb pasiknak szinte az ölükbe pottyannak a szebbnél szebb nők. És ez általánosan igaz is, még ha személyiségre csak egy szürke árlagot hoznak. Emiatt érezhet késztetést az ember arra, hogy higgyen a blackpillnek. Amióta megismertem a blackpillt egyébként én is depresszióba estem, beállt a nihilizmus.


Hogy melyik jobb, reménnyel élni de sikertelenül vagy reménytelenül és ugyanúgy sikertelenül? Szerintem jobb ha legalább a remény megvan, még ha önbecsapáson is alapszik. Biztosan ha választhatnék inkább nem ismerném meg a blackpillt, mert túlságosan passzol az életben tapasztaltakkal és túl hihetőnek tűnik ahhoz,’hogy legyintsek egyet rá.

2021. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%

3


Tenni lehet, csak térüljön is meg az erőfeszítés. Üres szavakkal lehet dobálózni.

2021. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%

A blackpill nemcsak a külsőről szól

A blackpill sok más szempontot is mérlegel, mint predesztináló tényező. És a vonzó vagy épp taszító személyiség ugyanúgy predesztinálja az embert, ugyanis az sem választható, és alig formálható, gyerekkorban rögzült dolog

Ezért válik a blackpill teljesen hitelessé

2021. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
35%

Én korábban a külsőmmel semmit nem értem el, mert hiába néztem ki jól, balfasz voltam, nem jöttek a csajok, én meg nem mertem kezdeményezni. Persze ez tizenévesen volt, de akkor is.

Aztán miután még is jött valaki aki kezdeményezett nálam, hiába nem lett semmi, egyre inkább összeszedtem magam, aztán utána már mondhatni sikeres lettem ebben.

Akkoriban állandóan nyomasztott, hogy mennyi sokkal rosszabb külsejű srác tudott csajozni...

Ez van, ha valaki balf@sz akkor mit sem ér a külső.

2021. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
43%
Viszont ha nincs megfelelő külső, akkor mit sem ér a többi.
2021. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!