Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arrol mi a véleményetek, hogy...

Nyafkaf kérdése:

Arrol mi a véleményetek, hogy bejön hozzám a vezérigazgató, hozzányul valamihez én pedig rácsapok a kezére?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 04:29
 1/5 anonim válasza:
60%

Látom nem tudsz aludni a gondolattól. :D


Én először kuncogtam rajta, mert mint kívülálló, nekem humoros. Bár szerintem te is nevetni fogsz rajta egy bizonyos idő elteltével. :-)


Amúgy egy ártatlan berögződés, egy hevesebb reakció. Én valószínűleg valami viccet mondanék ilyenkor, vagy magamat kezdeném alázni kompenzálásul, hogy egyenrangúak legyünk. Ha megfelelően bocsánatot kértél, akkor engedd el magad, ne gondolj többé rá, ne vesd magad gödörbe emiatt. Maradj normális, azt mindenki csípi és neked is könnyebb lesz élni.

2021. nov. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát ő is csak egy ember, attól, hogy igazgató. Nálunk munkahelyi bulin berúgott és nagyon bunkó volt, egy szintén részeg kolléga meg is verte.

Hétfőn biztos volt benne, hogy ki fogják rúgni, de felhívatta a kollégát és bocsánatot kért tőle. Szóval nyugodtan rácsaphatsz, ha oda nyúl, ahová nem szabadna.

2021. nov. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Akinek a bankban van pénze, nem dolgozóként van jelen, az elsőbbséget élvez az életben, az emberi értékei miatt.
2021. nov. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalábbis ő így gondolja 😀
2021. nov. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Ha potenciálisan dugható jó nő vagy akkor megteheted.
2021. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!