Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Időpocsékolás lenne ez 22...

Időpocsékolás lenne ez 22 évesen ?

Figyelt kérdés
3 hónapja az egész eletem megváltozott. Vége lett a vőlegenyemmel. Jelenleg alakulóban van egy kapcsolat. Nagyon nem tudok magammal mit kezdeni . Teljesen össze vagyok zavarodva. Időpocsékolás lenne elkezdenem egy naplót írni a telefonomba ? Kicsit összegezni akarom az életem,jövőm, terveim,félelmeim.
2021. nov. 6. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől jobban érzed magad, akkor nyugodtan csináld 🤷🏼‍♀️
2021. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el. Miért ne?
2021. nov. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy időpocsékolás. Jót fog tenni, ha leírod a gondolataidat, segíteni fog tisztán látni a helyzetet, új terveket kialakítani, elengednia múltat. Szerintem kifejezetten hasznos, főleg egy ilyen időszakban. Sokkal könnyebb lesz így a továbblépés.
2021. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én papírra írom már évek óta, minden nap :)
2021. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29f
2021. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is akkor kezdtem el naplót írni (wattpad-en), amikor teljes káosz volt a fejemben és én magam se tudtam, hogy miről mit is gondolok, mit is szeretnék. Ez 4 éve volt, azóta is írom, igaz, sosem napi rendszerességgel írtam. Nekem segít, segít megnyugodni, és valamennyire rendszerezni a gondolataimat.
2021. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!