Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy társkereső oldalon...

Ha egy társkereső oldalon képpel vagyok fönt és mégsem ír rám egy lány sem akkor sok jóra nem számíthatok?

Figyelt kérdés
Ráadásul fizetős társkereső oldalról van szó.Az adatlapomat meg szokták nézni de semmi több.Amúgy nem fizettem még az oldalért,ajándékba kaptam pár kreditet a múltkor,abból írtam rá lányokra,nőkre,meg abból küldtem ajándékot nekik.De semmi válasz,legfeljebb az adatlapomat nézte meg a tíz nőből kettő.A többi még azt se.Eddig se fizettem az oldalért,de ezek után főleg nem fogok.Jobb,Ha hozzászokom a magányhoz és hagyom a társkeresés?

2020. okt. 10. 09:13
A kérdező szavazást indított:
Van értelme társkereső oldalon társat keresni
Nincs értelme társkereső oldalon társat keresni
28 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Én azt hiszem egyébként hogy társat akkor lehetett könnyebben találni amikor még nem volt internet és nem voltak társkereső oldalak csak az újságban társkereső rovatok.Mint például az Expresszben,vagy Bazárban.
2020. okt. 10. 09:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy személyesen emberek közé menni. Én 3 hónapig voltam hajlandó fizetni a semmiért. Megírtam egy csomó kedves levelet, érdeklődtem, képeket kértem, kérdeztem, annyit se írt senki, hogy jónapot. És magas, jóképűnek mondott férfi vagyok, szóval nem egy gnóm.
2020. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kicsibarany ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy a leírásban van valami, amiért nem kapkodnak a nők? Pl. szeretsz egész hétvégén horgászni vagy ilyesmi.
2020. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Főleg olyan oldalon nem érdemes, amiért fizetni kell. Elég szomorú, hogy már lassan a chat-elés is pénzbe kerül.
2020. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

#3:

Ha valakit az el tud rettenteni, hogy az illető szeret horgászni, azzal nem is érdemes mit kezdeni.

2020. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet elég bonyolult: kb. 2/3 férfi és 1/3 (vagy még kevesebb) nő van az ilyen oldalakon.

Rengeteg levelet kapnak a nők általában, még szelektálni is nehéz a túlnyomóan minősíthetetlen tartalmú levelek közt, nemhogy profilokat nézegetnének...

Lehet hogy vissza is azért nem írnak, mert belefáradtak az egészbe, elég lelombozó lehet, ha valaki nagy reményekkel regisztrál, aztán elönti a postafiókját a nagyrészt minősíthetetlen stílusú, szóbeli és képi tartalmú levelek.

2020. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Lehetséges, hogy nem olyan jó az a kép, amiről te azt gondolod. Lehet, hogy olyan az arcod, ami fényképen kevésbé mutat jól, mint élőben. Azt, hogy egy emberben vonzalom alakuljon ki valaki iránt, sok minden okozhatja, az, hogy egyik pillanatban esetleg éppen jól nézett ki, csak egy a sok közül és neked pont nem ez az erősséged. Könnyen lehet, hogy a lányok közül, akik megnéztek, de nem keltetted fel az érdeklődésüket, egy kis beszélgetés, pár gesztus után már rég vonzónak tartanának. A társkereső oldalak határozottan kényelmesebbek, de attól még nem hatékonyabbak a hagyományos ismerkedésnél.
2020. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Bárki bármit mond, a nők ilyenek a társkeresőkön. Csak a 10-ből 8 feletti pasiknak írnak vissza, vagy mutatnak érdeklődést, mindenki mást úgy kezelnek, mint ha nem is létezne. Teljesen mindegy mi van az adatlapodon, csak a külső számít. Kipróbáltam, rendesen kitöltött adatlappal és képpel semmi. Minden adatot törölve és egy jó pasi képét kitéve "megrohamoztak" a nők, nem csak választ kaptam arra, amit írtam, hanem ők írtak rám. Ennyi. Az a férfi akinek a neten sikerült megismerkednie valakivel, az vagy nagyon jól néz ki, vagy szerencséje volt és megtalálta az 1000-ből az 1 olyan nőt, akinél nem játszik ennyire fontos szerepet a külső. Az átlagos férfiaknak nincs esélye a neten.
2020. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is egy képem volt kinn egy BMW x5-ben ültem.

Nem nagyon törtem magam írt egy csomó lány.

2020. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!