Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről aki nem vesz tudomást a halottakról? (Sose megy ki a sírjukhoz)

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga. Nem kell mindenbe beleszólni...
2021. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

20 éve nem voltam temetőben. amikor még gyerek voltam a szülei kirángattak oda. Ahogy felnőttem már magam döntök megyek-e és NEM MEGYEK.


kihez és mihez mennék ott ki? A túlvilágban nem hiszek, csontokhoz menjek ki? minek?

Nem megyek.

2021. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ. Van aki nem szeret járni temetőbe, ez eddig oké.

De ha mondjuk valakinek neadjisten meghalnak a szülei, és egész életében egyszer sem megy ki hozzájuk, az kicsit gáz szerintem.

2021. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért helyhez kötött a megemlékezés? Attól még hogy nem járok ki, nagyon is gondolok rájuk.
2021. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy mennyire szeretted a halottat, nem feltétlenül abban nyilvánul meg, milyen gyakran jársz ki a sírjához. Falun lakom, ott mindenki azt figyeli kinek mennyire van rendbe téve a sírja, milyen díszek vannak, mert azt hiszik ezen múlik mennyire szerették őt. Sok ember azon kattog, mások mit gondolnak és csak azért jár ki a temetőbe. Ez képmutató viselkedés szerintem. Én csendben otthon szoktam emlékezni az elhunyt családtagokra, rokonokra, nem pedig úgy, hogy állok a sirjuk felett.
2021. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na ez utóbbit ismerem csak másképp. Egyik barátnőm nagy büszkén mondta mindenki előtt jár múzeumba. Aztán egyszer elvittem és elrángatott a vitrinek elől merthogy ő csak át szalad a múzeumokon:)))
2021. nov. 6. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Hit kérdése,hogy ki mennyire tartja fontosnak a sírhoz kimenetelt.Azért halt meg az illető,mert itt már nincs dolga.Ettől még lehet szeretni továbbra is.
2021. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Te benezed a temetobejaras es halottakkal torodest, mint egy es ugyanazon dolgot.
2021. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na én pont ilyen vagyok. Nem érzem ,hogy ott lennének a temetőbe. Gondolok rájuk és álmodok is velük. Szóval mondhatom ők látogatnak engem. Jobban rá érnek!
2021. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!