Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MIt lehet tenni munkahelyi...

MIt lehet tenni munkahelyi szorngással ha SEMMI nem segít? És már péntek délután attól vagyok ideggörcs hbogy hétfőn menni kell?

Figyelt kérdés

Kilépek az ajtón péntek du, és már rosszul vagyok. Attól hogy hétfőn menni kell.

Ahogy halad a hétvége egyre rosszabbul. Vasárnap már ver a víz, remegek, megy a hasam, halál ideg vagyok.

Semmi nem segít. Se a sport se az olvasás se a filmnézés. Semmi.

Kapkodom a frontint. Egyre többet.

Éjszaka nem alszom csak hánykolódok. Rettegek.


és eljön a rettenet rettenete a hétfő reggel. Úgy kelek fel mint aki a kivégzésére indul.

Borzalom émelygés fejfájás hányinger. Rosszul vagyok. Meglátom a melóhely épületét. Borzalom. Rettenetet.Halálosan gyűlölöm.


Mit lehet tenni?

ott nem hagyhatom mert semmit se találok, nem jobbat de még ilyet se.

Meg aztán egy új hely jobb lenne? Kötve hiszem.


2021. nov. 7. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyet kell váltani
2021. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tanulni valamit aztán célirányosan váltani...

Én pl 20-30 éves korom közt gyárakban melóztam, végére ugyanez volt a szitu... de csinálltam egy asztalos papírt és elmentem asztalosokhoz dolgozni, aztán 5 év utánbott is kezdett ugyan ez lenni, akkor lettem vállalkozó, azóta pedig rettenet nyugodt az életem., tény nem hajtom a pénzt, ha folyton csak melóznék simán megtömhetném most magam, csak havi 2-3 panelkonyhát vállalok be, azzal kb 5-800at keresek tisztán. Szóval jelenleg ki vannak simulva az idegeim.

2021. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Egy hónapja mondtam fel és aztán kerestem. Találtam is, pedig kis faluban élek egy kis várossal a közelben.

Azért hiszed azt, hogy nem lesz jobb, mert teljes motiváció hiányában szenvedsz a szorongasod miatt.

Én már egy filmet sem tudtam megnézni, mert folyton a munkahelyemen tepelodtem.

Aztán leleptem és két hét alatt visszatért az eletkedvem és újra normális, életerős emberként funkcionaltam.

Nem szabad magad tönkretenni egy munkahely miatt.

A lelki egészség ugyanolyan fontos, mint a testi. Például ha biztosan tudnád, hogy a munkahelyed mondjuk rákot okoz, lépnél, nem?

Így nem lehet élni, mert ez nem élet.

Légy bátor és lépj, ha anyagilag megteheted, akkor akar azonnal.

Ha nem, akkor is hagyj egy hetet a két munkahely között, ha legalább annyit megtehetsz és pihenj egy kicsit.

2021. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

", akkor is hagyj egy hetet a két munkahely között"


Na de milyen MÁSIK munkahely? Ház honnan veszed hogy én valaha is találok bármit is???


El nem tudom képzelni.


Meg ha találok is és az jobb lenne? MIben lenne jobb?? Gyűlölném azt is.

2021. nov. 11. 07:24
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Koltozz Pestre
2021. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállassal valóban srmmire nincs lehetőséged, max siránkozhatsz gyakorikérdéseken.
2021. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Koltozz Pestre"


Lakcímem jó 40 éve születésem óta Bp.

2021. nov. 11. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod,hogy mitől félsz?

Talán,hogy nem tudsz megfelelni?

2021. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondd hogy nincs masik munkahely ahova nem utálattal mész be
2021. nov. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!