Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már megszoktam a pénzt?

Már megszoktam a pénzt?

Figyelt kérdés
Még csak 16 éves vagyok és szoktak olyan napok lenni hogy nem kell menni suliban van mikor csak két napot de van mikor csak 1 napot és még tavaly mondtam apámnak hogy nem megyek suliban mivel nincs és megkérdeztem hogy nem-e mehetek neki segíteni a munkahelyén és hordani kellett az anyagot és kaptam napi 10 ezret ennek nagyon örültem is de már tavaly óta ha van szabadnapom akkor mindig megyek dolgozni mert mindig gyűjtök valamire de azért mikor nem mentem dolgozni és itthon voltam akkor jó volt a pihenés szerintetek még ne dolgozzak?
2021. nov. 7. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a kérdés?
2021. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Én ennyi idősen nyáron napi 8 órában, iskolaidőben suli előtt és után is dolgoztam.🤷‍♂️

Ha van hozzá kedved és energiád, akkor szerintem jó dolog, ha néha elmész dolgozni. Később jól jön majd a szerzett tapasztalat és nem mellesleg a pénz se baj ha van.

2021. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem találd meg az arany középutat.

iskolai szünetekben néha munka, néha pihi.

2021. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hétköznap nem pihenek hétvégén meg az állatokkal vagyok a tanyán
2021. nov. 7. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván jobb érzés, ha az embernek van pénze, mintha nincs. Ha nem hanyagolsz el semmit a munka miatt (tanulás, sport, pihenés, barátnő, barátaid, házimunka...), akkor miért ne dolgoznál.

Majd eljön még a te életedben is az időszak, amikor a szabadidő fontosabb lesz, mint a pénz. Akkor majd máshogy állsz hozzá.

2021. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy itthon meg van kB. 10 köbméter szemét,

állattrágya és még egy kevés sitt ez már itt van 3 éve a kert végén azzal nem tudom hogy mit kéne csinálni mert nincs kedvem azt mint bele lapátolni konténerben

2021. nov. 7. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!