Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy megszoktam...

Normális hogy megszoktam fagyni amikor látok egy csinos lányt alja munkát végezni?

Figyelt kérdés

Ma voltam vásárolni a TESCO-ban, mentem volna pisilni, de láttam, hogy takarítás zajlik szóval óvatosan beléptem és egy gyönyörű igéző fiatal szempár tekintett rám (maszkban volt) és olvadó hanggal közölte, hogy "Bocsi takarítás zajlik, tudod használni a mozgássérült WC-t". Egyszerűen lefagytam, egyrészt milyen gyönyörű meghitt pillanat volt, másrészt ledöbbentem, hogy egy ilyen fiatal szép lány miért végez ilyen munkát. De az Aldiban is gyönyörű pénztáros/árufeltöltő lányokat szoktam látni, mintha csak Valhallába repültem volna az égi nimfák társaságában és ilyen barátnő lenne az álmom (szerény és egyszerű). De nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket, mert túl szép hogy igaz legyen.

(ui.: kedves wc-s lány ha magadra ismersz irj 🙂)



2020. máj. 30. 21:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Mitől alja bármelyik munka?
2020. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy pl. egyetemista és mellette takarít csak ideiglenesen.
2020. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Fúj bazdmeg.


Ui.: Még mindig nem tanultad meg, hogy mindegyik munka fontos, sőt, az "alja" munkák azok, amik nélkül az élet leállna?!

2020. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Aljamunka nem létezik. Az alja az, amikor otthon döglesz, nem csinálsz semmit, hanem csak élősködsz valakin, aki dolgozik helyetted.
2020. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
22%

NE!!!


Ne legyetek már ennyire képmutatóak!!!


Itt a Gyakorin folyton azt olvasom a társkeresős válaszoknál és kérdéseknél, hogy mindenki csak érettségivel, diplomával és nyelvtudással rendelkező, jól kereső, párt akar. Főleg a nők.

SOKAN leírják, hogy sosem járnának szakmunkással, még ha az 3-4# többet keres, mint egy diplomás büfészakos, mert az csak egy proli melós, és intellektusban alsóbb rendű náluk.

2020. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező, én is mindig így vagyok.

Látom azt a sok gyönyörű, fiatal, hamvas lányt, ahogy ott csicskáskodnak éhbérért, miközben férfiak tucatjai fizetnének komolyabb pénzeket csak azért, hogy egy órát velük tölthessenek, beleértve magamat is.

Sajnos a legtöbbjüknek fogalma sincs, mekkora kincsük van, és arról sem, hogy éppen akkor pazarolják el. :(


Miközben a Rosszlányok meg olyan lett mára, mint egy roma nyugdíjasház. :(

2020. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Csinos lány hogy reagál a reakciódra?
2020. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
És ilyenkor hol vannak a megmentő lovagok?
2020. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Az eszedbe jutott, hogy lehet alkalmi vagy diákmunkát végez a suli mellett? Diákként én is sok szar melót végeztem, hogy legyen pénzem. Lehet csak azért takarít ott részidőben, mert amúgy a többi idejében az egyetemen roskad, hogy majd egyszer ügyvéd legyen belőle.
2020. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#9: Tudtommal ku***ra bezártak az egyetemek a diákmunkák pedig padlóra kerültek a koronavírus miatt. Utóbbit olvastam is hvg-n, hogy gyakorlatilag nincsenek diákmunkák akkora a gazdasági visszaesés.


Amúgy meg kötve hiszem, hogy az ALDI-ban olyan munkakörben alkalmaznak diákmunkásokat (mindenes) főleg hogy az utóbbi időben állandóan ugyanazokat a csajokat láttam. De lehet csak magamat akarom hitegetni, de én sem annyira tudom igazából elhinni, hogy szép lányok főállásban ezt csinálják.

2020. máj. 30. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!