Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A világ legérdekesebb dolga;...

A világ legérdekesebb dolga; maga az ember? A legértékesebb pedig az információ?

Figyelt kérdés

Ha létezik maga a szó; h. ÉRDEKES; akkor pedig létezik maga az érdekes ember is. Akkor pedig vannak a nem( annyira) érdekes ; unalmas emberek is. Ha úgy tetszik nekik - a többségnek- unalmasnak; szürkének kell lenni ahhoz; hogy a többiek érdekesek; színesek lehessenek. HOGY miért mondom mind Ezt? Mitől unalmas az unalmas; érdekes az érdekes? Megmondom az őszintét ... én magam se tudom.

A közvetlen környezetem érdekes ( különleges?!) embernek tart. Ahogy én is önmagamat. Tudom; ez most "kissé" meredek kijelentés. Elsőre " kissé" egoistan ; narcisztikussan hangozhat. Minden esetre nem igazán szimpatikus kijelentés. Nem is lehet az. Meg ha vki úgymond érdekes; különleges az sokszor nem is tudja önmagáról; sokszor tényleg ezt csak a közvetlen környezete érzi. Sokszor õk se. Érezhetnek valamit* egy olyan emberről ; aki valamiért; valamiben* más õk; vagy a összes többi ismerősük. Az érdekes emberõl szól ez az írás.Ez nem egy egzakt írás. Nem is lehet az. Ezért a sorokert tehát erőssen tamadhatova válok. A negatív kommentek hada borítékolható. Legyen. Én vállalom. Megpróbálok valamit; amit eddig az emberiség történetében nem lathatunk; Nem hallhatunk. Ezt ti MOST se fogjátok; de megpróbálom körül- ; leírni.

Tehát egy emberõl; egy anyagról . Megprobalom. Nincs vesztenivalóm.Dehogyis NEM. Rengeteg. Adok érte egy életet...

Tehát milyen az érdekes; különleges ember? Létezik egyáltalán?



2021. nov. 9. 02:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Fura egy figura vagy te. Ittál?
2021. nov. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A válaszod 50%- ban hasznos kérdés.
2021. nov. 9. 03:32
 3/18 anonim ***** válasza:

Az érdekes ember nem feltétlenül pozitív. Például érdekesnek találok egy hajléktalant, aki fényes nappal kábelt fektet a Blaha Lujza téren, különleges, nem mindennapi, de ettől még nem pozitív és nem is vonzó.

Engem nem érdekelnek az emberek, így lehet bármilyen különleges is, pont leszarom. :D

2021. nov. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És ha érdekes?...de még úgy mond pozitív is.. bár tény lehet SZÖRNYEN negatív..
2021. nov. 9. 04:27
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem pont fordítva van. Leg érdekesebb az információ, a leg értékesebb az ember.
2021. nov. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az információ ; maga a tudás ami a hatalom egyik alapja; amiből pl pénz lesz.

Ez tehát érték.Az informacio 2 féle van: hasznos; haszontalan ; más szóval értékes/ értéktelen.

Az ember maga az érdek. Ahány ember; annyi féle arc; külső / belső tulajdonság.

2021. nov. 9. 05:04
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom: mennyi idős vagy, de ha gondolod, iratkozz be egyetemre filozófia szakra. :)
2021. nov. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát. A főiskola,; de főleg a filozófia szak pedig a életképtelen nyomorultaknak való.
2021. nov. 9. 05:46
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Nárcisztikusan, erősen: ezeket egy s-sel kell írni. Vidéki-e vagy?
2021. nov. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó.majd figyelek még a helyes írásra is.
2021. nov. 9. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!