Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen értelmet lehet adni...

Milyen értelmet lehet adni egy ember életének?

Figyelt kérdés

Mit tanácsolnátok valaki olyannak aki nem látja az élete értelmét.

Ti hogy találtátok meg a ti életetek érzelmét?



#az élet értelme #A te életed értelme
2021. nov. 9. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Majd ha megtalálnom szólok
2021. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Majd én is szólok, de nekem is szóljatok, ha előbb meglelnétek.
2021. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nincs egy értelme. Annyi van amennyit adsz neki. :)

Az én életem értelme jelenleg a munka, pénzgyűjtés, tanulás és a párkapcsolat. Lehet 10 év múlva a gyereknevelés lesz vagy másik országba költözés.

Nem ismerek olyan embert, akinek csak egy célja volt tini korától kezdve egészen haláláig.

2021. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szeretet.
2021. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Te adod meg az értelmét, kreálod nem meg megtalálod. Mi az ami izgat? Mi miatt érdemes élni? Miért élsz le 60+ évet?

Istent szolgálod? A munkádba próbálsz a legjobb lenni? Tudás érdekel? A szerelem? Minél több pénzed legyen? Minél több embert szórakoztass? Taníts másoknak?


Ezt csak te tudod. Leülsz és több óráig írod a gondolatokat,ötleteket pl. eszedbe jut egy gondolat hogy: Könyvek írása. Izgatna-e ez a dolog? Tudnék órákat eltölteni könyv írással? Hogyha nem akkor mész tovább következő gondolat

2021. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát az biztos hogy nem az az élet értelme hogy a gyakorikérdéseken trollkodsz. Helyette, van lehetőséged segíteni is másoknak itt. Tanulmányozd a történelmet, tudományt, vallást, nyelveket, nyelvtant, fizikát, kémiát stb-t és támaszd alá az igazát, vagy cáfold meg a hülyeségeit.
2021. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Egy hobbi amit űzhetsz szabadidődben ahelyett hogy azon gondolkozol, hogy mi az élet értelme és kikapcsol, boldoggá tesz.
2021. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Isten
2021. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!