Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt, hogy veszekedés közben...

Volt, hogy veszekedés közben törtél, zúztál?

Figyelt kérdés
Én mindig azt gondoltam magamról, túl nyugodt ember vagyok ilyen viselkedéshez, sosem értettem hogyan lehet veszekedést idáig hagyni elfajulni. Aztán tessék. Poharakat törtem, tányérokat dobaltam.

2021. nov. 10. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Volt ilyen, vagy ehhez hasonló
Nem, még sosem csináltam ilyet, csak kiabálás volt
38 szavazat
 1/10 anonim válasza:
100%
Az egyik barátom még a tányért is széttörte a saját apja fején... Felborította a hűtőszekrényt, leszaggatta a konyhaszekrény ajtóit. Betörte többször is kézzel az üveget, széttörte a TV-t és a monitort is... És tudnék még mesélni 😒
2021. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha.
2021. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ja és le akarja tenni a gyógyszereit. Nem komplett, annyi biztos...
2021. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagyok rá büszke, az egyszer biztos.

Egyszer egy veszekedésnél apámnak hajítottam a gurulós széket. Szerencsére nem lett semmi baja. Utólag visszagondolva eléggé elszörnyedem magamtól emiatt.



Nemrég anyukám eszméletlenül felhúzott, de annyira hogy ha egy másodpercnél többet maradok vele egy légtérben szerintem már nem élne..


Nálam azért voltak ezek, mert én álltalában elfojtom magamban ha felhúznak valamivel. Aztán egyszer betelik a pohár és kifakadok.


Azért azt hozzátenném a székeshez hogy életem legnagyobb veszekedése volt. És annál rosszabbul még nem éreztem magam (a torkom rekedt az ordibálástól, a fejem fájt a sírástól, és kb pánikrohamom volt, ami miatt nem bírtam állni. pfhú nem kívánom senkinek..)

2021. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Nem, és kiabálni is nagyon ritkán szoktam, ugyanis tudok uralkodni az érzelmeimen.
2021. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még eddig nem.
2021. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Nope. És nem is lesz. Úgy élek ahogy nekem a legjobb és nyugisabb. Ha valami idegesít akkor ott hagyom a francba.
2021. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Nem, még a kiabálás is nagyon ritka volt életem során, talán kétszer ordítottam vissza. Az igaz, hogy sokszor viszketett a tenyerem de sosem mutattam ki.
2021. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tesómat megdobtam egy tévével😅 Ez annak számít? Jó kis katódsugárcsövessel🤷‍♂️
2021. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jellemzően nyugodt vagyok, de előfordult párszor, hogy buldozerrel romboltam le a házat.
2022. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!