Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért divat,ha...

Manapság miért divat,ha megsértődik valaki,akkor a netes beszélgetés során elküld egy smiley-t?

Figyelt kérdés

Már pár embernél észrevettem illetve másoktól is hallottam hogy ha valaki megsértődik valamin,akkor a netes beszélgetés során csak egy smiley-t küld -> 🙂

Nem írja le hogy mi a baja,csak küld egy smiley-t.

Ez miért lett divat sok embernél?

Ennyire lusták?

Egyszerűbb ez mint leírni hogy mi a baja?


2021. nov. 11. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel ha megsértődöm, smiley-t sem küldök.
2021. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Az a baj, hogy eh a smile többet mond minden szónál. Tehát leírhatná hosszan a problémá, de így is ugyan ott van. Ha neked ilyen smilet küld akkor veled van problémája.


🙂 = hagyjál már a fasomba te hülye gyerek.


Vagy ilyesmi.

2021. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

K

---

2021. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, azért küldik a mosolygós fejét, mert semmi kedvük beszélni a dologról tovább. Sokan csinálták velem, hogy beszóltak valami nagyon bunkó, inkább nem is mondtam semmit csak vlsz látszott az arcomon hogy ez ütött, mire még jobban nekem estek, hogy "most megsértődtél? Vagy:nehogy már besérülj!". Na és ha igen, akkor nincs jogom az érzéseimhez? Így kezdődnek a céltalan és értelmetlen viták, amik arról szólnak, hogy a másik illető a saját feszkóját, nyomorát levezetése azon, akibe beleállt éppen, mert rosszkor volt, rossz helyen. Igen, a smile annyit tesz: okos enged, szamár szenved, avagy kb. lesz. rom mit mondasz, hagyj már ejtve, nem látod, hogy nem érdekel? Én egyébként nem sértődéskor küldöm ezt, hanem amikor megtalálnak az olyan ismerősök, hogy:ájfon30 digitális miezaf.szommal occsón csak 900 ezerér' nem köll? Most esett le a kamionról tezsvír! Vagy az olyan "barátnő", aki 3 éve eltűnt a semmiben, de most kidobta a gazdag palija és nincs kivel diszkóba menni. Arra írom, hogy elfoglalt vagyok babám és ha nem érti jön ez a smile, meg utána a kéretlen levelek mappa.
2021. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!