Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van az osztálytársammal?...

Mi van az osztálytársammal? Miért beszél ilyen furán?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni a csendes sráccal az osztályból. Régebb sosem hallottam beszélni, most is csak velem beszélget,de nagyon félénk. Viszont nagyon furán beszél és viselkedik, olyan öregesen. S csak unalmas témákról tud beszélgetni, mint például a természet meg ilyenek. Persze ideig óráig jókat lehet beszélgetni ezekről is,de egy idő után megunja az ember. Nem érdekli egyáltalán az iskola, nem akar barátkozni senkivel, nagyon magábaforduló és mindig szomorúnak tűnik. Milyen témát hozzak fel ami érdekelné őt is és engem is? Engem érdekelnek az olyan témák mint pl. a művészet: a színészkedés, a színházak/színdarabok és a rajz. Ezek inkább azért foglalkoztatnak mert úgy érzem művész lélek vagyok, és színésznő szeretnék lenni. Ő tényleg annyira mélyen van hogy beszélgetni sincs kedve szerintetek? Vagy mi lehet a gond? :( Vajon zavarom őt? Igazából csak segíteni szeretnék neki beilleszkedni, hogy ne érezze annyira kirekesztettnek magát, hátha egy idő után kicsit felszabadultabb lesz ő is az osztályban. De így nem megy ha még velem sem hajlandó beszélgetni :/

2021. nov. 11. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Termeszet unalmas tema, LOL.

Attol meg persze fura, lehet autisztikus is, de mondjuk tinedzserborben egy okos fazon is.

2021. nov. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne, ha nem játszanád a Teréz Anyát és inkább békén hagynád?
2021. nov. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem a kérdést!A természetben,minden van.Erdő,mező,víz,levegő.Tehát a vadak helyzete,a virágok,a bálnák,delfinek helyzete,a tengerek műanyag szennyezettsége.Légszennyezettség.Ózonlyuk.Az emberi természet stb.
2021. nov. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mantis religiosa ***** válasza:
90%
Lehet, hogy ő meg a te témáidat tartja unalmasnak/felszínesnek. Barátként közeledj hozzá, ne pedig megmentőként. Ne akard bevonni egy olyan társaságba, ahova nem vágyik. Nekem mindig pont fordítva sült el a dolog, mikor pl. az osztályfőnök mondta a többieknek, hogy barátkozzanak velem, stb. Hagyd, hogy járja a saját útját, ha nem tudsz a társa lenni, majd lesz más. Mindketten jobban jártok. Légy nyugodt, akiknek meg kell találniuk egymást, azok meg is fogják.
2021. nov. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Már az első sorokból kiderült, hogy valami színészkedni vágyó lányka vagy, aki úgy teszi a fejét, mint aki segíteni akar.


Az előző válaszokat megerősítem, sok újat én sem tudok már mondani.

Esetleg beszélgessetek arról mit szeretnétek csinálni a jövőben. Nem életpálya tanácsadót játssz, nem úgy értem, hanem hogy milyen programok érdekelnek bennetek, mit szeretne csinálni később. Tehát ötletekről, tervekről beszélgessetek, mert az sosem fogy ki, nem úgy, mint az "ezt csinálom, azt csinálom, ez a hobbim, az a hobbim".

És te se legyél elnyomó.

Látszik picit, hogy azért is közeledtél felé, hogy neki is beadd a "hercegnő leszek"-dumát.

Persze, klassz a környezet (vagy unalmas??), viszont a csendes srác képébe tolod, a "nézz engem, igazából pont hogy nekem kell figyelem, valakinek el akarom mondani, hogy művész vagyok! Hahó!" - stílust.

2021. nov. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Én pl. reálos vagyok, gyűlölöm a művészetet, a színházat se szeretem. A világból tudnál kikergetni ezzel a dumáddal. Szerintem őt sem érdekli, csak nem akar elküldeni, ne azzal fáraszd amit te szeretsz, hanem próbálj közös pontokat találni.
2021. nov. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!