Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem lehetne többet hazudni...

Ha nem lehetne többet hazudni a kapcsolatok hány százaléka maradna meg?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy suhintok egyet a varázspálcámmal és mostantól nem lehetne hazudni.

Mik a leggyakoribb dolgok amik káderűének?

Mik azok amiket az emberek még elviselnének a másiknak csak nem merik mondani?

És mik azok amik kivernék a biztosítékot és tömeges válást váltanának ki?



#hazugság #Nincs hazugság #tilos hazudni
2021. nov. 12. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Sehány. Volt egy asszonyom, félrementem rengetegszer, ha tudta volna...

23F

2021. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem akik erősen kedvelik a másikat fizikailag azok megmaradhatnak, vagy a sugardaddys kapcsolatok, mivel ott nem az őszinteség hanem a pénz tartja össze a kapcsolatot. Tehát amikor a két fél objektíven pozitívan irányba ítéli meg a másikat annak nagyobb az esélye. De az ilyen nem szeretlek de jobb vagy mint egyedül, vagy nem vagy szép de jobb vagy mint a kezem stb kapcsolatoknak annyi. Vagy ronda vagy de aranyos és kedves stb...
2021. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

A hazugság mozgatja a világot, kapcsold be a TV-t és hallgasd egy pár percig a politikusokat! :-)


Ha mindenki mindig igazat mondana és őszinték, becsületesek lennének az emberek, akkor megenné őket az unalom! :-)


Tehát a hazugság nagyon jó az embernek arra is, hogy elhazudja magának, hogy boldog... :-)

2021. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Szinte,mindegyik.Nem értem a kérdést.Amikor kaszinóba megyek és azt mondanám,hogy egy nőhöz megyek prütykölni,akkor egyrészt,nem hinnék el,másrészt,akkor is a kaszinóba mentem.Miért tagadnám le?
2021. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem szoktam hazudni a férjemnek. A legnagyobb hazugság az volt, hogy megkérdezte, bevettem-e a vitaminokat, és azt mondtam, hogy igen, pedig elfelejtettem. :D Persze ha kiderülne, biztos rámenne a kapcsolatunk. :D

Egyébként sem hazudok, nagyon-nagyon ritka. Egyrészt bűn, másrészt semmi értelme, harmadrészt mi a jó benne? Nem értem...

2021. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

"Ha mindenki mindig igazat mondana és őszinték, becsületesek lennének az emberek, akkor megenné őket az unalom! :-)"


Érdekes meglátás. Nem hazudozok, mégsem esz meg az unalom. viszont okádok az ilyen emberektől. Én is ismerek olyanokat, akik MINDIG hazudnak, még teljesen tét nélküli dolgokban is. Pl. ha megy az utcán és megkérdezed a telefonban, hogy hol van, akkor nem azt mondja, hogy megy az utcán, hanem mondjuk vásárol, autóban ül. Felfoghatatlan ez a számomra. Ja és a legjobb, hogy ha szembesíted a hazugságaival, még neki áll feljebb. Pedig ha ez akkora királyság, akkor legyél tökös gyerek és vállald is fel...Jaa, azt már nem. Aki hazug, az egyben gyáva féreg is!

2021. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Általánosságban pedig,ha igazat mondok,akkor nem kell fejben tartanom,hogy kinek,mit hazudtam.Nem beszélve arról,hogy nem azt mondjuk egy nőre,hogy lófeje van vagy ronda,hanem,hogy érdekes arcú.Akkor is ronda,de nem hazudtunk,ő meg nem tud megsértődni.
2021. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy sokkal több kapcsolat negmaradna, ha nem hazudoznának egymásnak a felek. Akkor nem kellene rágódni dolgokon, mert tudnád az igazságot. Megbízhatnának egymásban az emberek.
2021. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok 90%-áról kiderülne, hogy csak jobb híján van benne az egyik fél és másra vágyik.
2021. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Így azért nehéz,hogy mindenkit lepontozol,aki nem hazudik?Azt is tartom,hogy,ha nem hazudok,akkor nincsenek dolgok,amik káderűének,ha jól olvaslak eredetiben.
2021. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!