Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberekkel kapcsolatos...

Az emberekkel kapcsolatos negativ itéleteid, félelmeid, valósnak vélt fantáziáid hány százaléka valósult eddig meg?

Figyelt kérdés
Hogyan igazolták az emberek a gondolataidat?
2021. ápr. 24. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Az emberek nagy játékosok. Gondolsz valamit a viselkedésükről, figyeled őket, majd ha nyiltan rákérdezel, akkor megy a habos szöveg.
2021. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal rosszabb lett a valóság, mint amit gondoltam az emberekről.
2021. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Három embertípust ismerek.

Egy részükről első ránézésre van negatív, vagy pozitív véleményem, nagyon ritka, hogy nincs igazam.

A harmadikról csak hosszabb ismeretség alapján vonok le konzekvenciát. Ez kb. 50 %.

2021. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen negatív előítéleteim, félelmeim, valósnak vélt fantáziáim nem voltak. Mégis sikerült az embereknek kiharcolniuk nálam, hogy néhány hozzám közelálló kivételével szarba vegyem őket.

Időnként, nagy ritkán ér pozitív csalódás, de ezek sajnos csak cseppek a tengerben.

2021. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy lány akivel beszéltem, túl tökéletes volt az elején, nem érettem miért. Mai napig nincs konkrét részletes "kép" a lányról a fejemben, de azon leszek hogy legyenxD Egy kis rész már megvan hogy mi miért van nála, ahogy ismertem meg egyre jobban. (nyilván nem tökéletes)
2021. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ostobáknak gondoltam mindig is az embereket, sokszor be is igazolódott számomra, hogy valóban azok.
2021. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!